Let´s go back to the beginning

31. ledna 2009 v 19:59 | Achája Eressiel |  Maybe Memories

Znáte to. Občas máte pocit, že místo, kde jste byli až doposud vám začalo přerůstat přes hlavu. Nebo naopak už nestačí. Nemáte dostatek volnosti, soukromí, čehokoli. Začnete hledat, pokud seberete odvahu. A čím víc odvahy, tím dál se můžete dostat. Jít jen tak naslepo je adrenalin. Občas se netrefíte, pořád nevíte co by a kudy. Ale aspoň máte co dělat, hledání může být i zábava. Někdy dost krutá. A může se i stát, že se vrátíte někam, kde už jste byli. Tenkrát se to nezdálo, ale teď vidíte, co bylo neviděno. A teď se zdá, že jste tu konečně správně. Alespoň na nějakou dobu, než se věci zase moc změní. Abychom mohli začít znovu, nejdřív musí něco skončit.
No, prostě jsem tady. Párkrát jsem se netrefila a zjistila, že je třeba dělat kompromisy. A tak jsem tu zase, asi po půl roce. Tohle místečko vzniklo někdy kolem 3 ráno 25. července 2008. V tu dobu bylo ještě všechno naprosto v pořádku. Ale jen o pár hodin navíc a spoustě z nás se z části zhroutil svět. Už je to dlouho, ale občas to pořád bolí. Na druhou stranu, dokud cítíme bolest, znamená to, že jsme naživu. Otázkou je, zdali je to vždycky výhra.

Okay, pokouším se přestat filozofovat. Teď trochu na vysvětlení. Když jsem hledala název pro blog, samozřejmě jsem sáhla po oblíbené hudbě. Doslova. Prostě jsem si pro orientaci pročetla všechny názvy písniček My chemical romance a The Used. No, nějak zvítězila má trvalá posedlost písničkou Early sunsets over Monroeville. Takže minulé i příští západy slunce snad budou trávit nějakou chvilku se mnou, tady v mé maličkaté soukromé…. Říši.

Tak a teď ´rubriky´, aby jeden věděl, co kde hledat. Ale stejně nic nenajde:D
Soul, to jsem prostě já a moje milované…
Crazy, opět já a moje milované trochu jinak.
Extasy, povětšinou nejlepší a vyčerpávající večery mojí ubohé existence.
Cubicles, prostě kobky, přihrádky. Kliknout stačí, aby jeden pochopil. Skoro :)
Letters. Název se může změnit, pokud najdu lepší. Ale co se tam objeví, jestli vůbec někdy, to si zatím nechám pro sebe:)
Way, prostě křižovatka. Je na každém, kudy se vydá.Tak, to by bylo. Já se teď pěkně půjdu navečeřet. Půlka uzený makrely už čeká. It´s okay to eat fish, ´cause the don´t have any feelin´….
A kouknu na Ligu vyjimečných, i když je to prej blbost. Já prostě chci vidět ztvárnění Doriana Graye:D
So, see ya
Maybe
Sometimes
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 
banner azheimer
TOPlist
Eastern Dragon Egg on Dragonadopters
Western Dragon Egg on Dragonadopters

Dark Dragon Egg on Dragonadopters
Strider on Dragonadopters

Western Dragon Egg on Dragonadopters
Dino Egg on DragonadoptersWestern Dragon Egg on Dragonadopters

Plesiodragon Egg on Dragonadopters