Pletu (se) o sto šest

8. února 2009 v 22:07 | Achája Eressiel |  Maybe Memories

Upletla jsem si návleky. A teď něco na krk. Asi by se tomu dalo říkat nákrčník. Nebo obojek. Je červený a na tři knoflíky. Návleky mají šedo zelené proužky. Potřebuju jich víc. Ale nemám přízi. Fialovou.
Zapletla jsem se o angličtiny. Bylo nám doporučeno dělat úkol po kouscích, protože je náročný. Já ho dělala na 2x. Jeden list A4 vysvětlení látky a stejně tolik na procvičení. Předložky in, at a on mi tolik popletly hlavu, že nevím, jestli stojím v rohu nebo na rohu. Dělalo mi radost každé úspěšné cvičené, kdy jsem se nespletla.
Pletu lidem hlavu. Je to celkem sranda. Sama jsem popletená pořád. Ale dávám si pozor, abych se s někým nezapletla. Stejně tu není nikdo, kdo by za to stál.
Uvažovala jsme nad úkolem do výtvarky. Ten nápad se naštěstí vytratil dřív, než si ho někdo stihl všimnout. To by se do toho pěkně zapletl. S výtvarkou neradno si zahrávat.
Cizinec mi pořádně popletl hlavu. Už jsem začala fantazírovat, že se znovu potkáme. Ale on by se neměl vracet. Tak radši uvažuju nad tím, že se vydám pryč a potkáme se třeba tam. Pokud se zas do něčeho nezamotám.
Rozpoložení světa z pátečního večera se pomalu rozplynulo a propletlo s provazci našich myslí. Asi nemůže ven. Ale já mu nedokážu pomoci. Stejně jako ono mně. Ani jeden z nás neví kde stojí. Kde je nahoře a dole. Pletou se mi pojmy a místa na mapě. Už zase sedím uprostřed křižovatky, stejně jako před tím. Nevím kudy jít. Občas nějakou cestu zkusím, ale bojím se, abych se nespletla. Někdy se zas vracím. Někdy jdu dál a neohlížím se zpět. Pak ale zjistím, že je to vlastně jedno, protože chodím dokola. Moje křižovatka je jako kruhový objezd. Připadám si zapletená do vláken osudu. On se jen směje a nechce mě pustit ven.
A pak se vše rozpustí na cucky mlhy a proplete s viděním někoho jiného.
Slova se zas kroutí a pletou jak se jim zachce. V mojí hlavě šeptá Brian Molko. Nevím co chce, ale asi půjdu za ním. On totiž ví.
Vlastní myšlenky zase nevědí, kam se ubírám. Chtějí jít jinam. A táhnou mě s sebou. Prý už jsem řekla až moc a oni chtěli mluvit jinak. Nějak se do toho zamotávám….
Jsem úplně popletená…
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 
banner azheimer
TOPlist
Eastern Dragon Egg on Dragonadopters
Western Dragon Egg on Dragonadopters

Dark Dragon Egg on Dragonadopters
Strider on Dragonadopters

Western Dragon Egg on Dragonadopters
Dino Egg on DragonadoptersWestern Dragon Egg on Dragonadopters

Plesiodragon Egg on Dragonadopters