Strašně zvláštní čtvrtek:) Nepochopila jsem...

26. března 2009 v 19:51 | Achája Eressiel |  Happiness Is a Warm Gun
Vážení, dneska je tak strašně zvláštní den. To bude asi tim čtvrtkem, čtvrtky jsem nikdy nechápala:D
To byl jeden z nejlepších čtvrtků, co pamatuju. A začalo to už ráno:D V hlavě mi najednou zněla nějaká písnička, jen kousek a mě až po dlouhý době došlo, že jsou to The dresden dolls. Takže jsem si je hned v autobuse pustila a netrpělivě čekala na tu písničku, protože jsem nevěděla, která to je. Byla to Gravity. Teď ji poslouchám znova:)
Nebyla jsem si jistá, jestli máme 1. hodinu tělocvik. Nakonec nebyl, tak jsem šla na počítače a četla si jeden potterovskej slash, na kterym jsem od neděle závislá. V angličtině. Nestihla jsem dočíst kapitolu, jsou dlouhý a mě to trvá, než to anglicky pochopim:D Dějiny byly v pohodě jako vždy, není nad to, mít tak ujetýho učitele:)
Tož tady. Skoro na konci. ´Sky is always falling down on me´ to je to, co mi jelo v hlavě:)
Ateliérů jsme se všichni děsili jako vždy. Naštěstí pro nás zbytečně, protože učitel byl uplně pryč. Tak velký štěstí si ani nezasloužíme, to byl div už že v pondělí odešel o hodinu dřív a nic nám neřekl. Takže na nád dohlíželi 2 jiný výtvarníci a každej nám řikal něco jinýho. Ovšem já si to umim zařídit:D Děláme teď figuru a já se v pondělí dobrovolně přihlásila jako model. Protože se mi nechtělo kreslit, tohle mě strašně nebaví a nejde mi to a tak vubec:D Model je celkem nenáročná věc, pokud vydržíte 4 hodiny skoro bez hnutí sedět a strpíte postupné odpadávání končetin. Samozřejmě že mi si dáváme každou chvíli přestávku, když tam učitel neni:D Takže to byla celkem pohoda. Chtěli jsem zdrhnout dřív jako v pondělí, ale přišel zase jeden učitel a řikal, ať tam ještě chvíli zůstanem. Takže jsme šli dřív asi o 10 minut místo původně zamýšlených 20:D
Ale nevadí, šli jsem na oběd, kde se zrodila geniální myšlenka. Jelikož jsme měli hodně času, chtěli jsem s Marťou jíst co nejdýl. Nakonec jsme to stejně za čtvrt hodiny měli z krku a zbývala ještě víc než půl hodina do češtiny. Anička, že si chce cestou do školi zakouřit, takže musíme jít všechny tři pomalu. Berte to jako fakt, že já chodim zásadně rychle, protože pořád něco nestíhám:D Ale přinutili mě a udělaly jsme z toho strašnou komedii. Roztáhly jsem se přes celý chodník a těch pár set metrů z jídelny, co se běžně stíhá za 2 minuty, jsem šli minimálně 5 minut, spíš víc. Lidi nás nervózně předcházeli a nechápavě koukali:D Nás to ohromně bralo a prohlíželi jsme si každou kaluž, klacek a kamínek na chodníku:D

Ovšem největší sranda byla, když jsme tou šnečí rychlostí procházely hlavní vchod a za náma bylo asi 5 lidí:D Pak jsme se začaly i pohybovat a mluvit pomalu. A upozorňovaly jsme se na každý rychlý pohyb. Tkhle jsme šly z šatny, přes halu, jedny schody a pak chodbou, přes celou školu a ještě jedny schody. Lidi co nás potkávali, měli různé názory. A to se u nás na špéře děje spousta divnejch věcí:D Takhle jsem přišly i do třídy, stihly jsme to ještě před zvoněním:D A všichni absolutně něchápali naše zpomalený chování a měli z nás strašnou srandu.
Nakonec se přidal i Tomáš a Roman, ale ještě v tom neměli ten správnej grif. Psát o češtině pomalu zápis, to byl taky zážitek. Myslim, že jsme nikdy nenapsala něco tak čitelnýho. Normálně píšu dost rychle a hrozně škrábu. Tohle byl skoro krasopis:D Po hodině naše pomalá akce musela zkončit. Marťa šla do autoškoly a my už se nemohly na druhou stranu školy tak courat. Jelikož odpadla občanka, domluvili jsem se s učitelem a měli technologii o hodinu dřív.
A tak jsem končili sotva v půl štvrtý. To je u nás hodně brzo. Pár holek se ropzhodlo, že nemají co dělat a že se půjde k Supovi. Tak se šlo. Lada, Lucka, Nikča, Anička a dokonce i já. Ano, já totálně nespolečenská osoba někam šla a to dokonce do hospody:D Přišla za námi i Renata a její kamarádka. Nám se tak ulevilo, když asi po hodině šly:D Je to hnusný, ale je to tak.
Jediná jsem tam byla bez alkoholu. To byl proces vysvětlit, že já prostě nepiju, už nějakou dobu:D Stejně by mi nenalili, protože jako jediný z toho našeho spolku mi ještě neni 18. A oni to tam hlídaj. Zastavte někdo čas!!! Já nechci mít 18 a už se mi to krátí. Jen pár dní. Nejhorší je, že spousta lidí zná datum, krom toho je na spolužácích a co nejhůř, Káťa to má na stejno. Já byla vždycky hrdá na svoje datum a že nikdo, koho znám ,se nenarodil ve stejný den. Nojo, stává se. Přes víken si konečně musim vyrobit to triko ´I´m justa kid´ a asi nějakou ceduli, kterou budu ukazovat každýmu, kdo mi bude chtít popřát. Něco jako ´Neslavim, nechte si to pro sebe. Nechci mít 18. Neuznávám to´nebo já nevim:D Všechny pošlu za Káťou, ta se asi tak cukat nebude. A navíc budu držet smutek. Protože na moje narozky to bude...16 let, co umřel Brandon Lee.
No ale zpět k tý sešlosti. Sice nebo možná, že jsem celou dobu hlavně poslouchala a pozorovala, jsem se fakt bavila. Nikdy bych nevěřila, že se zrovna s těmahle holkama budu tak dobře bavit, kór v hospodě. (Anička později vyjádřila stejný údiv. Ona se do toho vyjádření nepočítá, je mi bližší než většina lidí).
Ale bylo to strašně fajn. Takovejch historek a vzpomínek co se prošlo, takovejch drbů. Většinu doby povídala právě Anče a ona má fakt ty nejlepší historky. Hodně jsem se nasmály:D A z toho všeho zjištění, že ta společnost je celkem fajn se ještě víc těšim do tý Florencie. O to víc, že tam bude Adélka a Johanka. Jestli to bude vypadat podobně... Akorát tam bude skoro celá naše třída a ještě áčko a pár učitelů. No uvidíme. A taky jsem se dohodly, že musíme udělat třídní výlet.
Loni jsme byli v Čertoriích a to byla taky akce:D Ale jelikož nám to asi neprojde od školy, tak to vypadá na něco soukromýho na víkend, až bude teplo. Anče nás pozvala na jednu chatu v lesích za Libercem. Z toho místa taky pocházelo pár jejích historek a zdá se to opravdu fajn:D Až na to, že mě tam bude chtít opít a když jsem řekla, že se nedám, tak prej aspoň zhulit:D No to jsem na to zvědavá:D
No, seděli jsem U supa asi 2 hodiny, probírajíc totálně všechno co nám přišlo pod ruku. Ovšem čas se nachýl a my s Ančou musely stíhat bus. Každá jinej, ale z autobusáku a ve stejnou dobu.
Potřebovaly jsem zaplatit a už to bylo fakt na poslední chvíli, jenže ta servírka pořád někde lítala a nebyla schopná udělat si na nás čas. Čekaly jsem všechny asi 5 minut a už to vypadalo, že zdrhnem bez placení:D Pak jsem my dvě konečně zaplatily a s rozloučením letěly. To byl přesný opak našeho chování po obědě. No běžte si na autobus přes půl města a vědomým, že řidič rád jezdí dřív. No měly jsme skoro 20 minut a dali sme to sotva za 10. Tak jsem ještě chvíli postávaly na autobusáku a bavily se o chatách, kde by se dala uspořádat nějaká akce, o tom proč nepiju a jak se Anička neni schopná poučit i když to taky občas přežene:D Ta holka strašně kouří, já jí to pořád ze srandy vyčítám, protože vim, že s tim nic nenadělám. Tak jsem ji popichovala, že pozoruju, jak si celej den balí cigarety, jednu za druhou. A že jí to už snad začnu počítat. Prý klidně můžu, jen se bojim, že do tolika neumim:D A to prý měla jeden ze slabších dní. Nechtěla bych vidět, když teda kouří fakt hodně.
Takymě donutila popřát jí, ať brzo přijede její autobus. On mívá hodně zpoždění. Ale popřála jsem a když jsme usedla do svýho, ten její zrovna přijel, měla radost:)
A jak jsemtak nad tim uvažovala a The Used poslouchala tak napůl, jsem ráda za tuhle třídu, Občas to vypadá všelijak, ale vesměs je děsná sranda a naše soukromá nekončící telenovela je něco, co stojí za to sledovat a občas si i zahrát malou roličku:D Ty hraný hádky, nevážný popichování a občas i něco vážnějšího, je to strašně fajn, když na vás nevyjde hlavní role. Už se strašně tešim, až se vrátí Adélka. Byla na operaci s kolenem a nemuže teď chodit. A snad s náma pojede do tý Itálie, to by bez ní nebylo ono. Stejně jako bez Johanky. To je ta smutná část naší telenovely. Ze zdravotních důvodů si na podzim zažádala o individuální studium, jenže jí to neprošlo a kvůli exému nemohla do školy chodit pořád. Měla hodně zameškáno, ale je šikovná a chytrá, zvládla by to v pololetí dohnat. Jenže Studnička a naše třídní jí doporučili ukončení nebo přerušení studia a nedali jí jinou možnost. Přitom máme ve třídě 3 větší flákače, bez zdravotních problémů a jim to pořád prochází. Tohle je nevyčerpatelný téma, při kterym je celá třída schopná nadávat na stejnou věc a stát si za svym. Asi nikdo z nás se nikdy nesmíří s tim, že Johanka už s náma ten rok a půl, vlastně nikdy, nebude ve třídě. Bože. Proč mě výždycky totálně rozseká a rozbrečí jen o tom přemýšlet? To je absolutně největší nespravedlonost a křivda, která se u nás stala a s kterou se nikdo nesmíří. Johy si sice stojí za tim, že od září nastoupí znovu do třeťáku, ale už prostě nebude s námy. Jestli to vubec vydrží. Ona nikdy nebyla vzorná a pokud nebude mít ten individuál, bojim se , nejen já, že to prostě nedá.
Achjo. Je to jedna věc, když ztratíte blízkou duši, pokud se ona sama rozhodla odejít.
Ale když nikdo z vás nechce, a přece vás něco rozdělí, je to smutný.
Uh. Já měla ještě před 10minutama tak skvělou náladu a takhle jsem to zazdila. Asi by to chtělo půjčit si někde trochu optimismu.
Na začátku května budem všichni spolu celých dlouhých a pěkně vyčerpávající 5 dní. Navíc by se měla nekdy stavit ve škole, zařídit si to. A až bude teplo, mužem dělat společný akce. Jinak to nejde.
A já už o tom nechci přemýšlet.
Pustim si pěkně nahlas(jako by to do teď bylo potichu) Three days grace, pořád ujíždim na ´Pain´:D A asi ještě trochu upravim vzhled,
přidám vlevo něco jako menu info.
Tož, nějak jsem se rozjela. Asi se nikdo nepročtě až sem, ale já to taky píšu pro sebe:D Prostě to v sobě nemužu dusit, když se děje tolik divnejch věcí. Ale jo. Dnešek byl opravdu zvláštní a hrozně fajn. Doufám, že zítra to bude pokračovat v podobném duchu... :)

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 ToMac ToMac | E-mail | Web | 24. října 2011 v 15:10 | Reagovat

Pěkný....

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 
banner azheimer
TOPlist
Eastern Dragon Egg on Dragonadopters
Western Dragon Egg on Dragonadopters

Dark Dragon Egg on Dragonadopters
Strider on Dragonadopters

Western Dragon Egg on Dragonadopters
Dino Egg on DragonadoptersWestern Dragon Egg on Dragonadopters

Plesiodragon Egg on Dragonadopters