Ve skleněných srdcích sám sebe nacházeti nemožno. V temnotě bez druhého.

6. dubna 2009 v 20:29 | Achája Eressiel |  Let it Bleed
→Brisingr Spoiler←

Proč? Proč zrovna oni? Kdokoli jiný. Ale oni? Proč se tohle vždycky stává, když se blíží konec, kterým ale zdaleka nic nekončí? Jenom další utrpení. A on je sám. Sám v temnotě. Bez partnera duše. Ne. To nejde. To přeci nejde. Oni jsou moc důležití, na to aby umřeli. A stejně je zabil. Rozdělil je. Jak může někdo vydržet další věčnost uvězněný v temnotě bez možnosti pohybu a bez naděje, když mu odumřela polovička duše? To si nikdo z nich nezasloužil.
Jako bych to nevěděla. Věděla. Že se něco takového stane, jako vždycky. To … se prostě děje. Ale… Oromis… A Gleadr je sám. Dočista sám. Věděl. Oba věděli, že se to stane. Spíš dříve než později. A přesto se nechal uvěznit ve svém srdci srdcí, pro vyšší dobro. Jak někdo může vydržet takovou bolest, ztrátu… rather feel pain, than nothing at all….
A oni jsou teď taky sami. I když mají jeden druhého. Ale Gleadr už nemá. Oromis je navždycky pryč. A on je sám. V temnotě. Ve svém Eldunarí.
Proč nemužu přestat brečet? K tomuhle jsem se dostala už před půl hodinou, možná víc. A před 5 minutami jsem to dočetla úplně. Né, že by to pomohlo. Jen to zhoršuje vědomí, co mi připomíná básnička, skládaná v pátek o češtině. I přes zadaná slova, Gleadr, jehož podobizna mi ležela na lavici, byl mou můzou. Nechápala jsem smysl svého díla. Jen, že on byl na počátku…. Sám…
Sakra. Dost už! To nejde. Nemužu.
Tohle neni moje dílo. Nalezeno na DA.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 
banner azheimer
TOPlist
Eastern Dragon Egg on Dragonadopters
Western Dragon Egg on Dragonadopters

Dark Dragon Egg on Dragonadopters
Strider on Dragonadopters

Western Dragon Egg on Dragonadopters
Dino Egg on DragonadoptersWestern Dragon Egg on Dragonadopters

Plesiodragon Egg on Dragonadopters