Zavřeme francouze do krabičky za zvuku rock´n rollu

12. dubna 2009 v 23:24 | Achája Eressiel |  Happiness Is a Warm Gun

Tak jsem zase v nějakym zmatku:D No, asi ještě pořád. Ale to je stejně jedno, protože se to nijak zvlášť neprojevuje.
Jak mě kdysi dávno chytla ta kytková nálada, vuvec jsem nevěděla, co si pustit za hudbu tomu odpovídající. Beatles u mně nejdou zrovna vyjímka, tak jsem hledala neco jinýho. Až jsem si všimla, že na knihovně už asi půl roku nebo dýl leží a čeká až se je poslechnu, hromádka 5ti cd: 500 greatest hits of all time. Podle časopisu Rolling Stones. No, slyšela jsem první 2 celý a kousek 3. Zatím. Z toho vzniknul v počítači výběr těch nejlepších. A já vubec nevim, proč to řešim, když mam potřebu říct, že jsem se přes velice zvláštní a obyčejné dění zase jednou dostala ke Guns and Roses:D Jejich píšnička je v tom výběru taky. A je to přesně ta, co jsem včera slyšela v nejpříšernějším filmu vubec. Ale to nevadí. Vyhrabala jsem tu 2 jejich céda, viděla hromadu videí a staršně se bavim. To jak kdysi vypadal Axl Rose vubec nesedí k jeho hlasu. A Slash, krom talentu má dokonalý vlasy. Taky bych brala, i když se s nima asi nedá nic dělat. A strašně by mě zajímalo, proč se moje oblíbená literatura jmenuje stejně jako on.
No, a te´d uvažuju, jestli se po letech pustit zase jednou do hetero povídky. To jsem nečetla tak dlouho, že už to asi ani neumim. A ještě mam rozečtenou jednu kapitolu slashe v angličtině. Asi 19. ta povídka jich má 25, tak bych to nepřeháněla:D
A taky zase koukám na Uneseni/Taken.

To jsem viděla kdysi dávno, když to prvně dávali v televizi. Po druhý jsme to prošvihla, tak jsem se teď rozhodla to všechno stáhnour anglicky. Dneska jsem si dala pěkně 2. a 3. díl. Vubec si to nepamatuju, až na Dakotu, která bude ke konci a na kterou se strašně těšim. Ale Jakob je taky fajn, i když už nemá schopnosti. Je prostě zvláštní, tim ufounskym způsobem.
A teď nevim ,jestli dočíst ten slash, zkusit tu hetero povídku, pustit si další Taken nebo jít spát. Ale jak se znám, ta poslední možnost moc nevyjde:D A to bych měla, protože zítra musim vstávat asi v 7. U náse se totiž letos nekonaj Velikonoce, jdeme na rodiný výlet. No to bude. Ale lepší než tu čekat na 5 dětí a nějaký ožraly co mě chtěj zmlátit. Půjdem k prameni Žehrovky, což je asi 20km. Takže tam do večera dojdem a budem kaput a pak nás někdo bude muset dovézt domu:D
A já si neudělala ty plánovaný úkoly. Stejně nejsou na úterý. Zítra večer si asi pustim Vránu, znova a pak o tom napíšu recenzi na anglinu. Věřili byste, že ji u nás skoro nikdo nezná? A když jo, nezná blíž Brandona? To je zločin!
No. Tak pořád nevim, co teď místo toho spaní:D
Jo a za všechno můžou francouzi!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 
banner azheimer
TOPlist
Eastern Dragon Egg on Dragonadopters
Western Dragon Egg on Dragonadopters

Dark Dragon Egg on Dragonadopters
Strider on Dragonadopters

Western Dragon Egg on Dragonadopters
Dino Egg on DragonadoptersWestern Dragon Egg on Dragonadopters

Plesiodragon Egg on Dragonadopters