On se snad úplně zbláznil. Ten Svět!

13. května 2009 v 15:17 | Achája Eressiel |  Happiness Is a Warm Gun
Hehe, no:D Tak nějak jsem včera původně chtěla... sepsat 4. den ve Florencii. Ale trochu se to zvrtlo. Svět se zbláznil. A za takových podmínek se prostě nedá pracovat!!!
Já sice pořád řikám, že lidi jsou divný a svět se zbláznil. Ale ono se to stalo včera! Definitivně. Poslední kapka! Asi se rozhodl, že nám to musí dát konečně pořádně najevo, nebo nás prostě ujistit, že to tak opravdu je. Už nemůže být pochyb.
Nedokážu popsat všechny příznaky, ale včera se všichni chovali mimořádně divně. Ve snaze najít vysvětlení jsme se odvolávali na erupce na slunci nebo chybu v Matrixu. Ať to spůsobilo cokoli, něco se prostě děje. Svět zešílel!:D:D:D
A nejhorší na tom je, že nás vzal sebou. Tomu se prostě nedá bránit. A navíc to nepominulo, ten stav pořád trvá, jen trošku tlumenější. Čekám, kdy se to zase víc projeví.
Ale abyste poznali, jestli se to u vás děje taky... Je to totiž globální.
Ráno to vypadalo skoro normálně. Následně začali jednotliví lidé vyšilovat a nervovat. Panika se šířila, až byli nervní, protivní a naprosto nepochopitelní naprosto všichni. My to s holkama jen sledovaly a nedokázaly se ubránit těm vlivům. Až na to, že u nás pozorovnání šíleného světa způsobovalo stavy naproté nechápavosti, prostupující totální výtlemy smíchu.
Jezdním příznakem všeho byl náš pan učitel, který se pořád motal po dílnách a hledal každou záminku, aby mohl někomu vynadat a vysvětlit mu, jak něco má dělat správně. A měl červenou zářivou košili, zřejmě ve snaze vyrovnat se přírodní barvě našeho pana učitele krocana. Krýmžto pádem se z něj stal pavián. To nic, my si jen zakládáme školní farmu. Někteří, jako Zajíc, nebo Jiřičková, se po zvířatech přímo jmenují. Jiní si to vynahrazují vzhledem. Třeba Ovce, Krocan nebo nově Pavián. Zajímalo by mě, kdo z nich jí Pórek.


Ovšem, pořád pokračujeme. Psala jsme dobrým, duším na všechny strany a bylo mi vyrozumněno, že situace je všude stejná. Jeden Petr, původně zcela neškodný, přišel do školy v růžovém tričku. A večer jsme se doslechla, že cestou domů usnul ve vlaku a dojel až král ví kam.
Náš Michal, běžně tichá a nevýrazná osobnost. Když jsme si s Lenkou četly nástěnku, ne zrovna tiše k nám přišel a bafnul na nás. Šeptem ná vysvětloval a ukazoval, že dělá prstýnek, což vůbec nespadá do jeho zaměření ve škole. A pak doslova odtančil s tím, že to musí rychle zakalit, dokud je to měkký. Ale Michal vůbec, vůbec nikdy netančí!
No, a kdo se neprojevoval divně, ten byl prostě jen nervózní a nepříjemný.
Už si ani nevzpomenu, kolikrát za den se někdo z nás zeptal co je tohle za svět., co se to urva děje nebo tak.
Strašně by mě zajímalo, jak je to v jiných koutek republiky nebo Země vůbec. Protože něco se chystá.
Ale abych taky řekla to, co jsme chtěla už na začátku:D Pokusim se dneska vzpomenout si na 4. den ve Florencii, jinak bude navždy zapomenut. Jen před tím musím stihnout namodelovat pár návrhů na výtvarku, jinak jsem zítra pro změnu mrtvý muž.
So long:)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 
banner azheimer
TOPlist
Eastern Dragon Egg on Dragonadopters
Western Dragon Egg on Dragonadopters

Dark Dragon Egg on Dragonadopters
Strider on Dragonadopters

Western Dragon Egg on Dragonadopters
Dino Egg on DragonadoptersWestern Dragon Egg on Dragonadopters

Plesiodragon Egg on Dragonadopters