Za zvukem prodírat se nočním lesem, chtěl bys?

2. května 2009 v 20:05 | Achája Eressiel |  Happiness Is a Warm Gun
No to svět neviděl. My jsem takový paka:D:D:D
To bylo tak. O čarodějnicích jsem byla u mojí milé Andělice. Celkem neškodná akce, zdálo se. Pěkně na zahrade, spousta jejich příbuzných, z nichž většinu jsem v životě neviděla, ale nevadí. 10 litrů těsta na bramboráky, sud piva a spousta hladovejch krků:D
My mladší jsme seděli u ohně a Elis s pomocí bratránků hrály a zpívali co se dalo. Já byla držák všeho možnýho, páč jsem uplně levá:D Ale Nějak nás to zmohlo, Elis už nemohla ani zpívat, tak jsme to zabalily. Chtělo to zmizet. Ona popadla sklenici piva a já velikej hrnek s čajem, jak jinak:) A že se půjdem projít(ofociální verze pro rodičstvo).
Plán byl ten, zjistit, odkud hraje to příšerný techno co se nese po větru. A tak jsem prošli celý Ohrazenice, všude se to zdálo stejně blízko, až jsme nakonec došli na konec vesnice, k poslední lampě. A co teď? Bez baterky. Já neměla ani telefon. Ona naštěstí jo, tak jsem se rozhoupaly a s tím chabým světýlkem šly po temné silnici lemované stromy.
Řeknu vám, byl to celkem adrenalin:D Já tam v životě nebyla. Elis tamtudy prý občas jezdila na kole nebo běhala(blázen). Ale za tmy... To je všechno uplně jiný. Takže jsme šly po silnici, semtam strom a bloumaly, proč to je pořád znít stejně daleko jako kdykoli před tim. A od kud to může jít.
A měli jsme ze sebe strašnou srandu. No jen si to představte. 2 Podivný individua v kabátech, co si svítí mobilem a v půlnoci se promenádujou opuštěnou krajinou se sklenicí a hrnkem. A co teprva, když nás občas potkalo auto, ty museli koukat! Z těch jsme měli srandu taky.
A tak jsem šli. Prý, to bude určitě na Pile. Ale co by tam dělali? No to nevim. To by jim přece nikdo nedovolil. Třeba tam maj známý. Ale tak sakra. Kde je ta Pila? To už musí být za další zatáčkou. Hmmm. Ale za tou další určitě! Stejně jako za tou minulou? Noooo...
A co budem dělat až tam dojdem? Kdo ví co tam bude za lidi. Nejaký feťáci třeba. To si nás ani nevšimnou. A nebo třeba taky jo. Ale jestli to vubec najdem.

A tak jsem šli a né že bychom se ani trochu nebály. To zas jo, ale byla to děsná kůlna. A nakonec jsme fakt došli k tý Pile. Ještě před tim jsme potkaly partu puberťáků se stvětýlkem, jak jdou zřejmě z tý akce. No a tak jsem stály u tý Pily a koukaly na temný les před námi. Co teď? Moc se nám do něj nechtělo, ale všechno svědčilo o tom, že někdo dosti nahlas vyhrává právě v tom lese. A tak Elis prohlásila, že to by to nebyla ona, kdyby nedošla na konec cesty. Šly jsem lesem, což šlo neuvěřitelně blbě. Teda jako po cestě, ale ta byla děsně hrbolatá a to je celkem nebezpečný s hrnkem v ruce. Polovina čaje byla vylitá kdo ví kde. Ale vypadalo to, že se opravdu blížíme. Už jsme viděly i světlo. A další vlna paniky. Kdo ví, jak to tam bude vypadat? A co když nás tam ani nepustí? A co když...?
Pak přišla poslední zatáčka a za ní.... chvilka napětí... To bylo!:D Stan s hromadou repráků, plátno a projekce. Vedle ohýnke, pár laviček... A sotva 15 lidí.
Čekaly jsem trochu víc, ale nevadí. Nenápadně jsme se připlížily a chvíli si nás nikdo nevšimnul. Tak jsem tam postávaly a zkoumaly situaci. Nebyl to ten nejhorší druh techna, jenom tuc tuc tuc. tohle se ještě dalo přežít. Ani se to nezdálo tak nahlas. Ale vzhledem k tomu, že to bylo slyšet až ve vesnici o několik kilometrů dál...
Pak si nás všimly a to bylo taky vtipný. Jeden kluk prý ´Co jsou zač?´a druhý ´Kde se vzaly tu se vzaly.´ To nás velice pobavilo:D Jeden z nich nás dokonce pozval mezi ně. Ale my radši jen postávaly na kraji. Přišla si s námi popovídat jedna celkem milá holčina. Prý jak jsem se tu vzaly a tak. Byla překvapená, když si vyslechla, kde až je jejich hudba slyšet. Nabídla nám jejich pivo. A říkala, že už tu jsou na čarodějnice po několikáté. Zodpověděla skoro všechny naše nevyslovené i vyslovené dotazy a taky se ptala. Bylo to fajn. Strávily jsme tam asi 10 minut pozorováním. Ta hudba vám po chvíli začně lézt pod kůži i kdybyste nechtěli. (A po akci u Johanky, kde jsem trpěla celý večer disco, už mě nic moc nerozhází:D)
Vytratili jsem se skoro stejěn nenápadně, jako jsem přišly. Přeci jenom, bylo asi půl jedné v noci a Elišky mamka neměla páru, kde jsme. Očekávaly jsem naštvaný telefon každou chvíli. Jen si to představte. Volá maminka. ´Kde se flákáte? Víte kolik je hodin?´´No víš mami, my jsme někde v lese...´tuc tuc tuc... To by asi nedopadlo nejlíp:D

Vyrazily jsem rychlejším tempem, když už jsem věděli kudy a měřily čas. Zpáteční cesta se narodíl od první tolik nevlekla(ta byla fakt nekonečná) a nebyla ani tolik strašidelná. Už jsme všechno viděly věděli, že se není čeho bát. Od techno párty až k Elis domu to trvalo něco přes půl hodiny. Což znamená, že jsme ušly asi 3 kilometry jedním směrem. Vplížily jsem se opět nenápadně, bez průšvihu, pohohly sklidit a večer, ležíc v postelých debatovaly o našem malém tajném výletu.
No řekněte, nejsme my paka?:D Je to normální, aby se o půlnoci vydali 2 osmnáctileté holky ven, jen aby našly zdroj hudby? Bez baterky a někoho, kdo by je ochránil před případným přepadením a tak... Úchylové jsou přece všude. No, nám to bylo celkem jedno, hlavně že byla sranda. Krom toho, Elis máé lehce judistický výcvik a jen tak se nedá.
Tohle je jedna z těch věcí, kterou jsem vždycky chtěla udělat, jen jsem na to běžně moc srab. Prostě něco totálně nezodpovědnýho, nebezpečnýho, co si rozhodně nemužu dovolit, pokud by to někdo zjistil. A jsem strašně ráda, že mě k tomu Andělice dokopala. Sama by nešla ani jedna. Ale společně... Jak ona řekla, prostě taková blbost, jako za našich mladých let. Teď když už jsme starý:D:D:D
•••
No, jinak. Včera večer jsem měla zase po dlouhý době a na dlouho poslední vystoupení od šermu. S holkama jsme tancovaly vějíře. To je vždycky velká akce:D Museli jsem zaučit Aničku, která tohle s námi ještě netancovala. Potřebovali jsem čtvrtou. Srandy kopec jako vždy. Nejdřiv si nemůžeme vzpomenout, jak to je. Pak nám to nejde. Pak se nemužeme sehrát. Strašný nervy. Vystupujeme jako poslední a je nám strašná zima. Nemužeme se dočkat, až ty vějíře budou hořet, aby nám bylo tepleji. Když to hoří, znamená to, že jdeme na scénu. Pálí to až moc. Snažíme se nic nezvorat a než se vzpamatujem, naše necelé 2 minuty slávy jsou pryč. Stojíme jako trubky ve předu a čekáme, až se uráčí přijít všochni šermující kluci k děkovačce. Nemůžeme uvěřit, že jsme zase neuhořeli a uvažujeme, jestli se něco nezmotalo...
Parta mladých metalistů, co na té akce hrála, z nás měli očividně zážitek. (Rodiče stáli vedle, ač nezvaní a slyšeli jejich komentáře) Dělali si srandu ze středověký hudby, ´nechápali´proč se všichni tak mlátí, když se můžou kamarádit a o nás si myslí, že jsme ´dobrej materiál´. :D A to nám původně chtěli koukat na zadky. Sedli si totiž do stráně nad placem a my bychom vystupovali všichni zády k nim. Když jim byl někdo z kluků oznámit, že mají jít na druhou stranu, řekli, že nám radši budou koukat na zadek:D Ale pak stejně šli.
No prostě jedna akce za druhou, všechno kůlna. Jen kdyby nebyla včera taková zima.
○○○
Už mám došitou tašku. Jupííí:D A v pondělí jedeme se školou do Itálie. Strašně se teším! Ale o tom ještě napíšu. Teď jdu koukat na Den poté. Hraje tam Jake Gyllanhaal. Jaj:D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 * Princess of Misery... * Princess of Misery... | Web | 3. května 2009 v 10:52 | Reagovat

no jo no xD
jinak fakt hezkej blog...nespřátelíš se?
dyž tak :
Princess of Misery
www.mimmik.blog.cz

a kdyby jo pls pisni na blog yop?

2 * Princess of Misery... * Princess of Misery... | Web | 3. května 2009 v 10:55 | Reagovat

já tě už mám v SBíčkkách xD....:)

3 Kat DeLuxe Kat DeLuxe | E-mail | Web | 3. května 2009 v 11:55 | Reagovat

hehe perfektny zazitok, vzpominky.. ach :))

4 Joly Joly | Web | 3. května 2009 v 17:15 | Reagovat

Hezký blog. A strašně se mi líbí to tvoje dílo. :) Hned jdu pro tebe hlásnout.

5 Achája Eressiel Achája Eressiel | 3. května 2009 v 19:33 | Reagovat

[4]: Děkuju moc:)

6 Keliiss Keliiss | E-mail | Web | 3. května 2009 v 22:12 | Reagovat

Ts:-P Tak jsem se konečně dostala k tomu vysněnému slíbenému počteníčku a byla to snad ještě větší kůlna takhle s odstupem. Ježiš my jsme stejně hrozný blázni.
Tvrdíš, že jsem tě k tomu dokopala a žes byla spokojená, jo? Tak to sis holka naběhla, odteď to bude častějc :-D! A zas nekecej, jednou jsme šly u vás taky na noční pochůzku, už ani nevim, co to bylo za akci, ale byly zmrzlý kaluže na poli :D Tak zatim a užijte si to za mě tam v tramtárii, zemi pizzy ;-)

7 Achája Eressiel Achája Eressiel | 4. května 2009 v 10:41 | Reagovat

[6]: To bylo na Silvestra a pak nás strašně seřvali:-D No jsme to prostě sebevrazi, jinak nevim:D
To víš že užiju, určitě napíšu. Koukej taky psát, aspoň z netu ;-)  

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 
banner azheimer
TOPlist
Eastern Dragon Egg on Dragonadopters
Western Dragon Egg on Dragonadopters

Dark Dragon Egg on Dragonadopters
Strider on Dragonadopters

Western Dragon Egg on Dragonadopters
Dino Egg on DragonadoptersWestern Dragon Egg on Dragonadopters

Plesiodragon Egg on Dragonadopters