A mlíko plný superschopností, to je věc:D

27. června 2009 v 23:16 | Achája Eressiel |  Happiness Is a Warm Gun
Strašně, strašně, strašně, ale opravdu strašně mi hrabe. To bude asi tim mlíkem. Eh, no spíš tim všim, co jsem do něj přidala:D Dala bych si ještě, ale kdo by se s tim vařil, když máma s bráchou můžou být každou chvíli doma? Asi za půl hodiny budou dávat Talentovaného pana Ripleyho! Jupííí:D O tom jsem toho tolik slyšela, že se nemůžu dočkat, až to uvidim. A doufat, že neusnu. Wendí mi toho hodně vyprávěla. A slíbila, že mi půjčí i tu knížku. Ale já vlastně ani nevim, jestlli ji má, nebo jen chtěla mít. A pan Ripley pokud vím, se stal předlohou jejímu panu Malcolmovi. A vůbec ke všem těm okolnostem, to musí stát za to.
Heh, před chvílí jsem dokoukala 3 sérii Heroes. Další se začně vysílat až... v září? No prostě někdy na podzim. Ale to je vám taková šílenost a mě to tak strašně baví:D Tak, že si to asi někdy pustím znova. Ale jeden se u toho hce učit anglicky a při tom sotva stíhá sledovat děj. Já posledních pár dní jen žasnu, jak někdo dokáže vymyslět něco tak provázanýho a složitýho. Museli celou dobu tohle všechno plánovat. No jej. Pochytila jsem možná pár nadávek, to se hodí:D I když na to je možná lepší Červený trpaslík, ale tam se nadává tolik, že to nejde stíhat. Ale třeba Smeghead...:D

Nojo, pořád mam na co koukat. Asi 4 série Trpaslíka. A pak se taky začala vysílat 2 série True blood. To ješě chvíli potrvá. A jako by tu nebylo dost jiných věcí co dělat. Ne jen pořád sedět u kompu a na něco koukat, že:) Ale to taky přijde. Máme před sebou přeci tolik volna!
Jo, dneska jsem tak byla na zahradě, snažila se sníst všechno ovoce, co už se dalo... A došlo mi, že je červen. Teda vlastně skoro konec června. Já jsem vůbec letos nějaká zasekaná. Pořád mi nejde do hlavy, že je rok 2009, to je co?:D To bude asi tim, že jsem se tak porůznu zasekla v dobách dávno minulých. Pak se přítomnost vnímá velice těžko.
Asi přidám konečně pár svých pseudo básniček. Dneska jsem je shromáždila a byla zklamaná, jak je jich málo. A to většina ze školy. Asi jsem byla jediná, koho to neotravovalo, vlastně jediná, kdo měl skoro radosr, když nás učitelka nutila skládat básničky. Tímhle způsobem mi to přesně vyhovovalo. Navíc to byla možnost, jak nahnat body v testech. Když ona má takovou slabost pro moje básničky a referáty:D Když jsem zmínila, že to pro mě neni novinka, ale skládam si i pro sebe, chtěla, abych to přinesla do školy a veřejně předčítala!!! Něco tak šílenýho jsem dlouho neslyšela. Úplně stačí, že čte před třídou ty moje školní výtvory. Tsss. No nevadí. Jak jsem to dneska pročítala, většina z toho už se mi moc nelíbí.
Haha, za 20 minut je tu pan Ripley. to je akorát čas dát si prchu na probuzení a najít něco k jídlu. Škoda, že jsem toho mlíka neudělala víc:D:D:D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 
banner azheimer
TOPlist
Eastern Dragon Egg on Dragonadopters
Western Dragon Egg on Dragonadopters

Dark Dragon Egg on Dragonadopters
Strider on Dragonadopters

Western Dragon Egg on Dragonadopters
Dino Egg on DragonadoptersWestern Dragon Egg on Dragonadopters

Plesiodragon Egg on Dragonadopters