I feel like...i want to dance?

13. června 2009 v 17:05 | Achája Eressiel |  Happiness Is a Warm Gun
Už zase mě napadá, že svět se opravdu musel zbláznit. Nenalézám jiná vysvětlení. Žádná nedávají smysl. Někdo pravděpodobně řekl, že v 21. století se musí tančit! Včera jsme poprvé poslouchala nové Placebo. V nějaké recenzi stálo, že trochu přitvrdili. No ano, trochu jo. Ale ta druhá troška je trošku taneční. To jsem nečekala, ale nevadí. Už jsem si zvykla a byla jsem předem připravena na to, že nový Sunz jsou taky taneční. Ty zrovna poslouchám, asi po 4.
Ovšem, co je na tom super šílené, mě to vůbec nevadí. Kdyby mi někdo dal něco v podobném stylu, před rokem, nebo sotva před 6 měsíci, asi bych ho poslala... někam daleko. Ale dneska, mě se to líbí! Strašně se mi to líbí a chce se mi tancovat. Na tohle!
Přestávám chápat. Na jednu stranu mě štve, jak všichni měknou a jak už se nedá sehnat současná hudba, která by byla jako... Starý Hadry hadr. Prostě něco divokého, nespoutaného, jako se dělalo dřív. Nějaká tvrďárna(blbý slovo). Ale na druhou stranu, tyhle divně taneční věci, uchvacuje mě to. Nechápu to. Nechápu se.
Susz už skoro dohráli a pouštět si znovu Placebo, když jsem je naposled slyšela 2x včera večer, to by nebylo bezpečné. Musím vyhrabat něco dalšího v podobném stylu. Možná bych si zase mohla pustit poslední Good Charlotte. To mi dřív přišlo jako trochu moc disko, teď by to mohlo být akorát, ale stejně... Nebo mají už něco novějšího než Good morning revival?
Dnešek je... divná věc. Někdy k ránu jsem se najednou probudila a dusila jsem se. Jen tak. Měla jsem strašnou žízeň a nemohla dýchat. Lapala jsem po dechu a vypila tu polovinu sklenice co byla poblíž, tak že sjem se spíš topila. Ale pomohlo to, ne na žízeň, ale na vzduch... Divné. Taky se bez dechu budíte ze spánku?

Naši do mě zase začali hustit, kdy si budu dělat ten řidičák. Popadla mě panika, jen to otec řekl a máma prý, neděs se. Nedali si pokoj, nechápou to. Ale až to neudělám, já za nimi přijdu a řeknu: Já jsem vám to říkala! A bude to. Jenže mě tim dneska strašně naštvali. Vlítla jsem do pokoje a pustila Simple plan, rozhodně ne potichu. Do you ever want to run away? Do you lock yourself in your room with radio on turned up so loud, that no one hears you screaming? Když jsem se vzpamatovala, vytáhla jsem pastely a po neuvěřitelně dlouhé době zase kreslila naprosto spontáně, jako kdysi. Mám z toho hroznou radost. V afektu se tvoří nejlíp. A já byla tak naštvaná v tu chvíli úplně ze všeho, že jsem radši byla bez oběda, i když mě pořád volali, než abych s nimi vydržela v jedné místnosti. Pokračovali by tam, kde skončili.
Mám strašně moc úkolů. A asi týden času. Chtěla jsem začít už v týdnu, protože většina jich je náročná, za hodinku se nestihnou. Ale samozřejmě jsem teprve dneska začala modelovat hlavu berana, předlohu pro výkres. Nemohla bych být sochař, tohle mi fakt nejde. No, to kreslení potom nebude o nic lepší. To musím zítra. Během týdne, až dodělám ročníkovku, upravit ale spíš se bojím, že úplně předělat výkres k tomu. Nemůžu najít kopii šperku a strašně se mi nechce dělat znova. Potom navrhnout obálku časopisu na počítače, to zastane photoshop. Webowky na umělce snad stihnu ve škole. Referát na češtinu z Krysaře, snad. Správa z praxe a kalkulace ročníkovky na ekonomiku, to vidím bledě. No, také práce a já se flákám. Když mě se to vůbec nechce dělat a tim odkládáním to bude ještě horší...
Místo toho chvílemi šiju křečkové kalhoty. Konečně! Ještě je na nich spousta práce, nemůžu se dočkat, až je budu moct nosit.
Eh, další z těch věcí ´Svět se zbláznil´. Koukám na Červeného trpaslíka. Nikdy jsem to nesledovala, jen pár dílů jsem viděla, když to kdysi dávali na čt2. To byla prostě jiná doba, tenkrát mě nebralo tolik věcí, po kterých se teď můžu utlouct. Od pondělí jsem zkoukla 3 série. Obávám se, že 4 je jediná, kterou doma nemáme. což je pro mě jedině dobře, protože aspoň budu nucena něco dělat a nejen na to pořád koukat.
Takže teď, šít kalhoty nebo modelovat? Najít něco tanečního k poslechu? Vymyslet konečně, jak nabarvím ty 3 bílá trika, co leží ve skříni? Chci jedno udělat nějak hudební. Ale není nápad, co by se dal lehko uskutečnit. Černá trička už mě nebaví. Asi to chce nějakou batiku a trochu písání, z čehož by bylo... něco neurčitého. Ale co bych mohla nosit na fesťáky třeba ke křečkovým kalotám. to zase bude pohoršených pohledů:D Za týden asi jedem s Wendou na Sobofest, jupí. Budou tam UDG a Niceland. A Nightwork a Rybičky 48. A ty ostatní moc neznám. ale až teď mi došlo, že UDG mají tu novou desku a já sjem totálně mimo, protože jsem ji slyšela jen jednou. To se musí dohnat, ale teď na to nemám náladu.
A taky pojedeme na Rock for people. Nemůžu se dočkat. Hlavně toho, že zase uvidím Sunshine. A konečně Placebo! A Vypsanou fixu. A znovu UDG, asi a Chinaski. A tak vůbec. Ale na první dva jmenované se těším nejvíc. Posledního se trochu bojím, protože moje reakce na Chinaski jsou poslední dobou různé, nepředpovídatelné a nekontrolovatelné. Někdy je slyším a bez problémů si s radostí zpívám. Jindy si jen vzpomenu a něco, co s nimi třeba sotva souvisí a dostane mě to ke vzpomínkám na Hrocha a pak... je to špatný. Nevim.
Achjo. Potřebuju něco tanečního, Three days grace momentálně moc nepomáhají...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Keliiss Keliiss | E-mail | Web | 14. června 2009 v 17:03 | Reagovat

Cože??? O_O Vy jedete na tolik fesťáku s tolika milovanejma kapelama a BAZE MĚ?!!! Tak to konec! :-!
Jak teď tak čtu a myslim na tebe, tak si řikám, že jsme se dlouho pořádně nevyděly a o prázdninách se ani neuvidíme, tak by se mohlo něco nekdy. Co? :-) Bych Ti pomohla s těma prácema - jakože jich mam sama málo :-P

2 Achája Eressiel Achája Eressiel | Web | 14. června 2009 v 19:32 | Reagovat

[1]: Jop. Já se tě zatim neptala, protože nevim, co by na to Mongar a taky nevim, kdy že jedeš do toho Skotska. Takže, kdy že jedeš?:)
Teď v pátek se mužem vidět;)
Heh, no práce. To je divný, že jsem od pátku nedodělala ani jednu, viď:D Já jednu sotva začala a teď se chystám začít druhou.

3 Keliiss Keliiss | E-mail | Web | 14. června 2009 v 21:44 | Reagovat

Že jedeš 10.7. a přijíždíš 17.8.. Beztak jsem samozřejmě bez peněz, ale chci všude bejt! To je nutnost, muzika je život, bez toho by to nešlo!!!
V pátek se sice vidět můžem, ale spíš bych to viděla z pátka na sobotu u nás, jelikož mam v pátek odpolední do půl 6, takže bys musela nějak zůstat ve městě a pak by se šlo k nám, nebo jak.
S těma pracema mě to ani trochu nepřekvapuje, teda jo, já myslela, že jen mě se do nich nechce a že vostatní maj pevnější vůli, ale zřejmě ne :-), což mě těší :-D .A musim říct, že to nucení se do čehokoliv je čím dál těžší ... :-?

4 Keliiss Keliiss | E-mail | Web | 14. června 2009 v 21:47 | Reagovat

Pro pána krále!!! Já napsala nevyděly! To snad neni možný!!! O_O

5 Achája Eressiel Achája Eressiel | Web | 15. června 2009 v 15:45 | Reagovat

Hmmm hmmm hmmm. To ti tedy nevím. S tím pátkem. Uvidíme.
Jinak, na ty akce zkus odchytit ufouna, jestli nebude mimo, tak ti to určitě vylíčí v živejch barvách, ty naše plány;)
Uvažuje se ještě o Folkový noci, ale to už budeš za vodou.

6 Keliiss Keliiss | E-mail | Web | 18. června 2009 v 20:11 | Reagovat

Takže všechno jinak. Já jsem už pátej tejden nemocná. Sice ne infekční, ale nemocná jo. Včera jsem byla u jednoho doktora v Žel. Brodě a ten mi řikal, že to neni možný, že to mam z psychiky, což mě napadlo už dřív, ale nejhorší je, že já vůbec nevim z čeho to mam. Takže do školy nechodim a i kdybych chodila s Ufounem bych neměla nejmenší šanci se potkakt, jelikož máme už jen praxe. A prej mě do čtvrťáku pustěj. Je to na dlouho a myslim, že timhle způsobem se za chvíli fakt zbláznim, je mi dost hrozně po všech stránkách a nevim co s tim. Natož aby to věděli doktoři. Jediný, co mě ta nemoc naučila je pravdivost věty Dr. House, že "všichni lžou"!

7 Achája Eressiel Achája Eressiel | Web | 18. června 2009 v 21:13 | Reagovat

No to je fajn. Asi to je opravdu globální. Je blbý se furt odvolávat na Ufouna, ale já s ní nedávno mluvila. Ona to taky měla z psychiky, z lidí. Co byla asi týden doma, až moc přemýšlela a snad si to u všechno urovnala. Ale to je těžký, když neznáš konkrétní příčinu.
Mě se třeba občasně objevuje exém. Vim, proč ho měla Johy, ale nevim u sebe. A zrovna teď, když jsem to přestala řešit, je skoro pryč...
Nemůžu pomoct:( Pojedeš vůbec do toho Skotska jestli se to nezlepší? Jak se to vůbec projevuje?

8 Keliiss Keliiss | E-mail | Web | 20. června 2009 v 20:22 | Reagovat

Hele přečti si to u mě na blogu, tam jsem se rozepsala ...
Přesně to samý mam taky, u ostatních vždycky víš. U sebe někdy tušíš a to si to nechceš přiznat. A nebo nevíš a seš v p... :-x

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 
banner azheimer
TOPlist
Eastern Dragon Egg on Dragonadopters
Western Dragon Egg on Dragonadopters

Dark Dragon Egg on Dragonadopters
Strider on Dragonadopters

Western Dragon Egg on Dragonadopters
Dino Egg on DragonadoptersWestern Dragon Egg on Dragonadopters

Plesiodragon Egg on Dragonadopters