Do you want to know a secret?

30. července 2009 v 19:42 | Achája Eressiel |  Happiness Is a Warm Gun
Nevím, jak se to stalo, ale nějakým zázrakem se mi konečně povedlo uklidit pokoj. Není to moc vidět. Asi proto, že na stolech a na křesle je pořád spousta věcí. Jen už na nich a pod nimi nejsou viditelné vrstvy prachu. Nejlepší to bude, až se mi povede roztřídit tu hromadu oblečení na křesle. Včera jsem zašila ty tři sukně co tam ležely už měsíce. Doopravdy. Ta černá dokonce dostala dvě nové řady černých korálků, místo jedné řady modrých co opadávaly předtím.
Někdo by se mohl divit, v čem chodím, když jsem měla tři sukně mimo provoz, že? To asi bude tím, že sbírka mých sukní se počítá na dvoumístná čísla. Stejně jako sbírka mých náušnic. Uvažuju, že bych to jednou všechno, nebo alespoň to zajímavé vyfotila a někde se pochlubila:)To by bylo na dlouho.
U rybníka malovat jsem pořád nebyla. Čekám na správné počasí. Ale to bude asi jen výmluva.
Zato poslouchám Beatles. Už dobu jsem se chystala v těch kvantech našich mp3 je najít. Při obědě jsem je slyšela v rádiu, což mě k tomu konečně donutilo. A ještě před tím jsem zařadila zpátky těch deset cd co se mi válely v pokoji.

Abyste rozuměli, to je zase rodinná sbírka. Kvanta a kvanta cd ve formátu mp3, na každém několik alb. Ale já jsem nic neřekla:)
Dalo to práci, ale našla jsem Best of a The very best of, které čítá tři alba. To mě na chvíli zabaví. Taky jsem minula nějaká dvd Beatles, tak jsem si říkala, že bych si mohla pustit, něco co jsem ještě neviděla. Což je cokoli kromě Help a Hard days night. To druhé je první film, co jsme od nich viděla, ještě v dobách, kdy byl na kazetě. To víte, když se jednomu odmalička dostává dobrá hudební výchova…:)
Tak se stejně může naskytnou možnost uklouznout k totálnímu nevkusu. Při tom pátrání jsem totiž zcela omylem zastrčené úplně vzadu našla cosi. Byla to první mp3, kterou jsem kdy dala dohromady. V době kdy jsem měli čerstvě počítač, asi 5. třída základky. Skoro jsme na tuhle dávnou minulost své osoby zapomněla. Jak by ne, každý s dobrým vkusem by se za to měl stydět:D
To bylo tak. Asi před osmi lety na malé vesnické škole…:D My jsem bydleli skoro nejblíž a měli jsem počítač. Dnešní mládež si asi neumí představit, co to tenkrát bylo za vědu:) A tak všechny kamarádky chodili po škole k nám. Třeba každý pátek ne nás tu odpoledne sešlo 7 nebo tak a blbly jsme jak desetileté holky blbnou. Vytahali jsme všechny moje šátky(další sbírka)oblečky a vůbec. Pustily jsem věci ve stylu té nalezené mp3 a vyváděli před obrovským zrcadle na dveřích.
Já jsme si tu věc schválně pustila(v zájmu bezpečnosti jen něco) a jen žasla, co jsem tenkrát byla schopná poslouchat. Tam byly takové příšernosti:D Pro představu seznam interpretů.
A teens. A-ha. Aqua. ATC. Eiffel 65. Haha. Holki. Loona. Madonna. Michael Jackson(jediné, co jsme se odvážila si teď pustit). Kotvald. Pomáda(česky). Vangaboys.
To je děsivé, že. U pár věcí si ani nevybavuju, co to je. Ale celkově prostě klasické disko hity 90 let. Oh my god:D
Není divu, že když jsem se krátce po tom odloučila od téhle společnosti přestupem na 2. stupeň základky ve městě, trvalo mi skoro 4 roky, než jsem našla zpátky svůj dobrý vkus. A od té doby ho tříbím a hýčkám.
Ale když se tak na tu skoro zapomenutou minulost podívám, jsem opravdu vděčná, že to byla úplně jiná osoba, než kterou jsme teď. Přes to všechno bych opravdu neměla tolik opovrhovat dnešními dětmi. Opravdu mě kolikrát děsí, co ty malé holčičky a jejich růžové blikající blogy, popřípadě scene a tak vůbec… Ovšem, když si vzpomenu na sebe, radši pomlčím:)
Wow, taková zpověď. Když tak nad tím uvažuju, nikdo z mých současných přátel tohle neví. A ti staří s kterými se stejně nestýkám už to asi taky zapomněli, i když toho byli součástí.

Někdy to není na škodu, připomenou si, kdo a kde jsme byli, abychom si vážili toho, kde a kdo jsme teď:)
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 bianka bianka | Web | 31. července 2009 v 10:46 | Reagovat

pekny blog aj dess :)

2 Andrea Andrea | 2. srpna 2009 v 16:40 | Reagovat

Jo, to byly časy :D Taky si na to občas vzpomenu. Na Holki,Michala Davida, Madonnu... Dneska bych si nic z toho nepustila ani omylem. Je pravda, že když narazím na růžovoučké,zmalované, výše popssané cosi, dělá se mi špatně. A když se to růžovoučké, zmalované cosi ještě přizná, že poslouchá interprety produkující velice pochybnou rádoby hudbu typu Lady Gaga, mám sto chutí, zakroutit růžovoučkému,zmalovánému čemusi krkem, ale představa že já jsem byla možná ještě horší, mě vždy dokonale usadí. :D

3 Achája Eressiel Achája Eressiel | Web | 2. srpna 2009 v 17:49 | Reagovat

[2]: Přesně tak:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 
banner azheimer
TOPlist
Eastern Dragon Egg on Dragonadopters
Western Dragon Egg on Dragonadopters

Dark Dragon Egg on Dragonadopters
Strider on Dragonadopters

Western Dragon Egg on Dragonadopters
Dino Egg on DragonadoptersWestern Dragon Egg on Dragonadopters

Plesiodragon Egg on Dragonadopters