Srpen 2009

And here we go again! But I don´t know why?

31. srpna 2009 v 22:17 | Achája Eressiel |  Happiness Is a Warm Gun
I can fake it best of anyone. I can fake it all. Fake it if you´re out of direction. Fake it if you don´t belong here…
Heh, Seether, zase na nich ujíždím. Tohle je vyjímečně objev od bráchy, ale už nějakej pátek tu jezdí dokola:D On to má určitě zase z nějakého soundtracku od hry s autama, on skoro nic jiného neposlouchá. Ale jsou tam dobrý věci, to zas jo… První co jsem od nich slyšela, brácha mi to schválně pustil, král ví proč. Trochu mi někdy připomínaj Three days grace, taky s nima jeli turné:)
Já vám tak nevim… Jsem nějako mimo. Včera mě celej den popadaly takový ty záchvaty deprese a beznaděje, ano zase z toho datumu v kalendáři. Čekala jsem, že dneska to bude ještě horší, ale 2 hodiny v autoškole a s lidma mě nějak vyvedli z míry a deprese se nedostavila. Ale což o to, ono to zase přijde někdy jindy. Třeba zítra nebo pozítří. Nebo za 2 týdny až budu dělat zkoušky, to bude nejlepší.

A takový pirátský rádio. To jsou vám vlny!

28. srpna 2009 v 1:18 | Achája Eressiel |  Happiness Is a Warm Gun
Hahá. Tádydá:D:D:D No už zase hrabe:D Byly jsme v kině. Na Pirátech na vlnách. Vážení to vám je tak skvělej film! S Wendou, Janou a Elis. A taky s Jardou, ale to neni důležitý:D Elis jsem viděla prvně po návratu ze Skotska, ona je vám uplně nadšená, skoro jako v trvalý extázi. Prej zhulená malinama, co je tam sbírali. No to by bylo na dlouho a to ještě nevim všechna fakta, vlastně skoro nic, ale muselo to bejt úžasný. A přetože před odjezdem řikala, že příští rok už nejede, teď má jasnej plán vrátit se a já taky.

Shit! Měla jsem úžasnej článek plnej euforie o Pirátech na vlnách, o blonďákovi a spoustě dalších nepodstatnejch věcí a špatně jsem klikla, takže většina a samozřemě to nejzajímavější je v čudu. Myslela jsem, že to automatický ukládání k něčemu je.
Chmmm, takže.

Teče mi do bot. A co..

25. srpna 2009 v 0:29 | Achája Eressiel |  Happiness Is a Warm Gun
Nějak se mi pletou pojmy. Přes Avenged Sevenfold a Beatles jsem se za půl dne prokousla až k Blink 182. Kolikrát mě překvapuje, jak můžu poslouchat tolik rozdílný věci najednou. Ale nevadí, teď jsem nějaká zmatená. A to jsme někdy odpoledne přesně věděla, co všechno chci napsat.
Tak to vezmem pozpátku od událostí dnešních až po sobotu.
Dneska jsem jeli s mámou a bráchou do Turnova, vezli jsem Felixe, našeho nejmladšího kocoura na veterinu, už je z něj z chudáčka eunuch. Nemáme takovou tu spekl přepravku pro kočky, takže jsem ho vezla v bedně na klíně. Nesměl jíst a zdrhnout, takže byl od rána v koupelně, samozřejmě naštvaném, v autě vyděšenej a když jsem ho nesli těch 100 metrů k veterině, málem utek a mámu strašně poškrábal. Naštěstí tam nikdo nebyl, žádný psi, jak se nám to párkrát stalo jinde. Byl tam strašně sympatickém, docela mladej doktor. Asi nejlepší, co jsme měli. Bylo na něm úplně vidět, jak rád pracuje se zvířaty, takovej hodnej. Když jsem Felixe u něj v ordinaci pustili, nejdřív zalezl pod skříň a pak za stůl s počítačem. A ten doktůrek byl úplně v pohodě, připravil si uspávačku, vlezl pod stůl a vylákal ho ven. Pohodička…
Měli jsem pro něj přijít asi za půl hodiny, tak jsem šla do Vesny, jenže tam neměli stužky na korzet, co jsem chtěla, tak jsme mířila do Prioru. A koho jsem nepotkala tam uprostřed ulice:D Blonďáka. Strašně mě to potěšilo a pobavilo.

Valí se to na nás ze všech stran. Lidi!

22. srpna 2009 v 0:25 | Achája Eressiel |  Happiness Is a Warm Gun
Hahá! Já vám vůbec nevim co dřív. Měla bych jít spát, abych zítra brzo vstala a stihla hned po snídani jít ven nabrat síly. Protože teoreticky asi v 11 má přijet všechno to příbuzenstvo. Teta, strejda Petr a 3 sestřenky. Takže tu budou tak v poledne nejdřív. A pak někdy průběžně se tu staví ještě starší sestřenka Kristýna. Ostatní zůstanou přes noc. Tahle akce se koná každém rok, ale běžně k nám jezdí na podzim. Nevim, proč to naplánovali takhle, ale změna je život a potřeba. Akorát jsme se to dozvěděli před týdnem.
Normálka:D Jelikož jsou z Moravy, ale většina sestřenek už žije kdo ví kde, vídáme se takhle jen jednou za rok. Takže se ani moc neznáme, vždycky je to taková zvláštní sešlost.
A vždycky se ku tý příležitosti u nás koná velkej úklid. Já přijela domu až dneska, takže mě velká část toho blázince minula, ale co jsem viděla, byl to asi úklid století. Jediný štěstí, že jak řekla máma, můj pokoj je asi trvale nejčistší a nejuklizenější místo v domě. To bude tim, že pořád šiju, z toho je bordel, ten je třeba pořád zametat a taky proto, že jsem alergická na prach, tudíž si u sebe udržuju prostředí vhodný k životu. To totiž zbytek našeho domu není.

Všeho moc a nenávisti příliš. And the best is gay vampire!

18. srpna 2009 v 16:17 | Achája Eressiel |  Happiness Is a Warm Gun
Pokud někdo sleduje True blood a neviděl 9 díl, nečíst! Obsahuje spoilery!
Včera večer jsem psala článek, když se zase přihnala Apokalypsa, když jen mírná a vzala sebou elektriku. Zrovna jsem psala ódy na True Blood, už jsem měla asi 5 řádků o Godricovi, když to vypli. Samozřejmě jsem to neměla uložený a celkem mě to naštvalo. Ale to nic není oproti tomu, jak měl naštval ten 9. díl celkově. Týden jsem se těšila a skoro se i modlila, aby Eric a Godric přežili ten útok. To se sice povedlo, ale to pako Godric, 2000 let starej upír, asi nejstarší co tam měli, si prostě postavil hlavu a po tom, co se ho Felowship of the sun několikrát pokusilo zabít a místo toho to schytali ostatní, se prostě rozhodnul, že spáchá sebevraždu. A jak může upír spáchat nejlíp sebevraždu? Počkat si na střeše na východ slunce. Já ho měla strašně ráda, od první chvíle co se tam objevil a těšila se, že si s ním ještě užijeme:D On je strašnej sympaťák, zdánlivě takovej klučina, hodnej, skoro se už nechoval jako upír, já vlastně nevim, s anglickejma titulkama jsme úplně nepobrala co ho to popadlo. Ale zase na druhou stranu, dá se pochopit, že po tý věčnosti už měl všeho plný zuby. Ale je ho škoda a mě to neuvěřitelně štve.

Otevřel oči. Otevřel dveře. Vystoupil. Pomalu se blížil. A najednou stál proti tobě.

15. srpna 2009 v 18:30 | Achája Eressiel |  Maybe Memories
John Lennon se asi konečně odebral do věčných lovišť. Přesto, jak každý vdychal, že mu to tady strašně sluší. Jenže už mu to tady slušelo přespříliš dlouho. 4 nebo 5 měsíců v nezměněném prostředí, to není nic pro mě. Původní plán byl zůstat u hippie, dostat sem zase kytky, možná něco letního. Ale jak to dopadá, když se plánuje, že:D Už dobu mám v počítači tenhle obrázek. Od začátku mě fascinuje. Prostě jsem ho musela použít. Tak jsem se jednou v noci, když se mi nechtělo spát ani nic, vrhla na photoshop. Tentokrát to netrvalo moc dlouho, mnohem horší bylo všechny ty okna napasovat sem na blog. To mi zabralo asi hodinu a další hodinu jsem prohrabovala barvy a nátěry, žádný odstín písma se mi nezdál. A to všechno asi na třikrát a mezi tím autoškola. Samozřejmě, sotva se povedlo všechno dodělat, přestalo se mi to líbit:D
Ta písnička pro mě opravdu znamená hodně. Zrovna tady jsem poprvé slyšela jméno Dorian Gray:) A skoro vždycky mě rozbečí.
Opravdu nevím, jak dlouho to vydržím, možná John zase bude nucen vrátit se ze záhrobí. On je přeci jen to nejlepší, co se mi povedlo vytvořit.
Ale možná zkusím něco úplně jiného. Nedávno jsem doma vyhrabala Radiohead a jsem unešená písničkou Creep. Jo, ještě jsem zapomněla. Ten text nahoře, co si ho nikdo nevšimne. To je kousek z Tears and Rain. Ano, ano, James Blunt. Moje oblíbená.

Otázkovník, jen tak pro srandu komukoli. Králíci nehrajou.

11. srpna 2009 v 2:20 | Achája Eressiel |  Maybe Memories
Zdroj http://equinis.blog.cz/
Popiš, co jsi dneska celý den dělal/a:D
Opravdu? Všechno? Vstala v 11, umyla si hlavu, uvařila oběd, umyla nádobí. Udělala trochu zmatku s autoškolou, v dojmu, že je pak není a ona byla:D Jela do města na kole, nesehnala knoflíky, nechala si píchnout roztoče, pak si sedla na autobusák, přišila oči panáčkovi jménem Pan Talíř a rovnou ho tam nechala. Jela domů busem, s bráchou pekla štrůdl a pak večeři, objednala si kostice na korzet, koukala na Loveckou sezónu, Bílou masajku a Špatnou výchovu. Wow, tolik toho někdy nestihnu ani za týden:D

Překonal/a jsi někdy sám/sama sebe? Kdy a jak?
Překonávám se s každým výstupem z postele, nebo když si nechávám píchnou injekci.

Kdy jsi se nejvíc bál/a?
Nevim kdy, ale občas se něčeho strašně bojim jen tak bez důvodu.

Řekni mi jméno pro nějakou fiktivní postavu. Musí to být první co tě napadne.
Jimmy. Kéž by nebylo fiktivní.

Co máš nejraději za žánr? Proč?
Čeho? Čehokoli, fantasy.

Na co se díváš v TV?
Většinou na nic, nestojí to za to.

Co si myslíš o pořadech v televizi?
Stojí to za prd.

Co škola? Dobrý?
For christ sings!

Jaká byla tvoje nejhorší známka o pololetí?:D
Ehm 4?

Be proud as long as we can. Like a Folk

8. srpna 2009 v 3:48 | Achája Eressiel |  Let it Bleed
Oh Bože. Sakra. Dokoukala jsem Queer as folk. Znova. Úplně celý os začátku až dokonce během měsíce. Prvně mi to trvalo půl roku. Teď jsem dokoukala asi posledních 6 dílů skoro v kuse. A u posledních 4 brečim jak želva. Ačkoli vůbec nevim proč se to řiká a jestli vůbec želva brečí. Ale já prostě nemužu přestat. Přesto, že jsem věděla co všechno se stane. Možná právě proto. Tyhle poslední díly jsem si pamatovala nejvíc. Prostě nemužu přestat brečet, od chvíle kdy to bouchlo, vlastně už předtim. Až na malý výjimky, když jsem věděla, to všechno... Tu svatbu, co nebyla, to, že ten půjde tam, ty támhle a někdo že zůstane... Taková nostalgie. Myslím, že když jsem to teď viděla celý znova, dalo mi to mnohem víc, než předtim. Ale těžko říct. Rozhodně mě naučili hodně, chlapci.
Achjo. Já fakt nemužu přestat. Nemůžu jít spát.
Naivně věřim v happyend za našimi zády. Třeba se po letech opravdu vrátil a konečně se vzali. Nebo prostě žili tak nespoutaně jako dřív, ale spolu... Whatever
And old thumpa thumpa keeps going.

Requiem for a dream

3. srpna 2009 v 1:40 | Achája Eressiel |  Pohyblivé Obrázky
Wow. Postrádám slova. Věděla jsem už dlouho, o čem ten film přibližně je a že je naprosto strhující. Ale... To se musí vidět. Původně jsem si ho sehnala hlavně kvůli Jaredovi, to je jasná věc. A taky protože je to kultovní a chci to taky vědět. To se nedá popsat. Taková schýza. Ikdyž to byli všichni fetky, nic proti nim nemám. Snad jen proti tý televizní show, to bylo strašný. A v lednici byl asi Bůh pomsty. Chtěla jsem se vypsat ze svejch pocitů kolem toho, ale nedokážu je určit. Takže asi jen v obraze. Kdo neviděl, o hodně přichází. Kdo zná, ten ví...

Nač Bílou paní, když máme na hradech muzikanty?

2. srpna 2009 v 20:10 | Achája Eressiel |  Happiness Is a Warm Gun
Tádydá. Ehm:D Minule byla řeč o velice nebezpečné a z větší části naštěstí zapomenuté hudbě. Dneska to bude něco lepšího:)
Asi se ze mě stává soukromý cestovatel, nebo jak to nazvat. Pro změnu na poslední chvíli jsem se rozhodla, že i když nikdo jiný nejede, nenechám si přeci ujít České hrady na Bezdězu.
Chvíli trvalo tam trefit, ale povedlo se a já hned koupila lístek a běžela se podívat, jak vypadá areál. Prohlídka skončila asi po minutě, kdy jsem si všimla, že na 1. stage zkouší za plachtou Chinaski. Zbývala sice ještě hodina, než měli hrát, ale já zamířila rovnou pod podium a vybrala si dobré místečko u zábran, vedle těch pár bláznů co už tam taky čekali.
Během té doby z poza lesa vyšlo slunce a jak vím, přes poledne to pořádně praží. Úplně jsem cítila, jak mi to sežehává pravou ruku a obličej. Přes den jsem se samozřejmě spálila ještě víc i když byla snaha vyhledat stín. Krom toho, že moje světlá kůže byla v tahu, to nedělá dobře ani ekzému. Přesněji řečeno je to jeho příčina. Takže zatímco jednu ruku jsem měla rudou od slunce, druhou od vyrážky. Pak se jeden diví, proč nemám ráda léto. (objevuje v sobě upíří geny:))
banner azheimer
TOPlist
Eastern Dragon Egg on Dragonadopters
Western Dragon Egg on Dragonadopters

Dark Dragon Egg on Dragonadopters
Strider on Dragonadopters

Western Dragon Egg on Dragonadopters
Dino Egg on DragonadoptersWestern Dragon Egg on Dragonadopters

Plesiodragon Egg on Dragonadopters