A takový pirátský rádio. To jsou vám vlny!

28. srpna 2009 v 1:18 | Achája Eressiel |  Happiness Is a Warm Gun
Hahá. Tádydá:D:D:D No už zase hrabe:D Byly jsme v kině. Na Pirátech na vlnách. Vážení to vám je tak skvělej film! S Wendou, Janou a Elis. A taky s Jardou, ale to neni důležitý:D Elis jsem viděla prvně po návratu ze Skotska, ona je vám uplně nadšená, skoro jako v trvalý extázi. Prej zhulená malinama, co je tam sbírali. No to by bylo na dlouho a to ještě nevim všechna fakta, vlastně skoro nic, ale muselo to bejt úžasný. A přetože před odjezdem řikala, že příští rok už nejede, teď má jasnej plán vrátit se a já taky.

Shit! Měla jsem úžasnej článek plnej euforie o Pirátech na vlnách, o blonďákovi a spoustě dalších nepodstatnejch věcí a špatně jsem klikla, takže většina a samozřemě to nejzajímavější je v čudu. Myslela jsem, že to automatický ukládání k něčemu je.
Chmmm, takže.

Jde o to, že ten film je prostě skvělej. Původně jsem ani moc nevěděla o čem to je, nebo co od toho čekat, ale velice příjemně mě to překvapilo. Takže mam asi další oblíbenej film. K těm milionům dalších:D
Taky tu bylo něco o tom, že mam strašnou slabost pro dobrý filmy, zvláště s konkrétní tématikou. A taky hudební filmy, s dobrou hudbou, což tady rozhodně byla. Chci soundtrack a ten film domů! Taky mam slabost pro spoustu dalších věcí jako dlouhovlasý kluci, ale to je úplně jiná věc a vůbec sem nepatří:D Jde jen o to, žem i strašně hrabe i když jsem naštvaná, že to nejpeší se smazalo a už to nenapíšu přesně stejně. K čertu s tim. Nenechám si zkazit tak dobrej dojem z toho filmu. Fakt to stálo za to. Svoboda, sranda, moře, hudba, sakra dobrá hudba a spousta srandy. To už jsem řikala, že:D Revoluce! A pseudoTitanic.
Až na to, že do mě Jarda občas šťouchala snažil se navázat hovor. Wenda ho určitě schválně vyštvala, protože vedle něj nechtěla sedět. No, já už si s nim jendou kino užila, to mu musí stračit, hošánkovi:D Krom toho, teď a vlastně už nějakou dobu se v okolí pohybují poněkud... To je jedno:D
V tom filmu bylo taky pár zajímavých osobností. Třeba Carl je vskutku rozkošný hoch, že? A Quentin nebo jak mi z nějakých nepopsatelných příčin připomínal Davida Bowieho. Jo, Carl mi taky někoho přopomíná, nedokážu to určit, ale to přijde! A Gavin, krom toho, že je to prostě charismatickej showman, má naprosto skvělou bundu! Já mam sice podobnou, ale ta jeho je lepší. Do you like my jacket? It´s new!!!
Ehm, potkala jsem Blonďáka, zase:D No, to asi bude tim, že tam byl taky. A jak má jeden k sakru udržet myšlenky pod kontrolou, když pořád potkává takovýhle stvoření? Dlouhovlasý?:D Heh:D Obrázek by to mohl vyřešit. Chvilkově, ale myšlenky to moc neovlivní, rozhodně ne správnym směrem. Dost už:D
Tákže. Quentin má dobrý ponožky:D
Jen tak pro představu:)
A ještě jeden, ale ten první trailer je lepší.
A pro celkový obraz, moje hodnocení neni moc smysluplný, že:D
By the way, byly tam dvě lesbičky. Taky jsem tajně čekala, že se tam objeví nejaký gay, přeci jen na lodi plný chlapů, podezírala jsem každou chvíli někoho, ale to je u mně na denním pořádku:D
No, neobjevil.
Vlastně, ne tak uplně. Jeden z nich měl prý jistou středoškolskou zkušenost...:D
Taky si poslední dobou připadáte tak strašně moc zmatený a mimo? To bude asi tim datumem v kalendáři. V tomhle stavu by rozhodně nikoho neměli pouštět za volant!
Heh, velice se těším na Seznamovák, ikdyž to bde znamenat, že už je několik dní škola. To mě jistojistě zabije! A pokud to přežiju, tak se spolehlivě zbláznim! Hmmm. Rozhodně víc, než teď.
See ya!:D

Zrekvírováno X X X
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Me too Me too | Web | 31. srpna 2009 v 9:14 | Reagovat

Ten film jsem strašně moc chtěla vidět, jenže jsem pak nakonec radši šla na Předčítače. Ale jsem pevně rozhodnutá ho v nejbližší době vidět, po tvým článku ještě víc než předtím. xD :o)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 
banner azheimer
TOPlist
Eastern Dragon Egg on Dragonadopters
Western Dragon Egg on Dragonadopters

Dark Dragon Egg on Dragonadopters
Strider on Dragonadopters

Western Dragon Egg on Dragonadopters
Dino Egg on DragonadoptersWestern Dragon Egg on Dragonadopters

Plesiodragon Egg on Dragonadopters