And here we go again! But I don´t know why?

31. srpna 2009 v 22:17 | Achája Eressiel |  Happiness Is a Warm Gun
I can fake it best of anyone. I can fake it all. Fake it if you´re out of direction. Fake it if you don´t belong here…
Heh, Seether, zase na nich ujíždím. Tohle je vyjímečně objev od bráchy, ale už nějakej pátek tu jezdí dokola:D On to má určitě zase z nějakého soundtracku od hry s autama, on skoro nic jiného neposlouchá. Ale jsou tam dobrý věci, to zas jo… První co jsem od nich slyšela, brácha mi to schválně pustil, král ví proč. Trochu mi někdy připomínaj Three days grace, taky s nima jeli turné:)
Já vám tak nevim… Jsem nějako mimo. Včera mě celej den popadaly takový ty záchvaty deprese a beznaděje, ano zase z toho datumu v kalendáři. Čekala jsem, že dneska to bude ještě horší, ale 2 hodiny v autoškole a s lidma mě nějak vyvedli z míry a deprese se nedostavila. Ale což o to, ono to zase přijde někdy jindy. Třeba zítra nebo pozítří. Nebo za 2 týdny až budu dělat zkoušky, to bude nejlepší.

Dneska k večeru jsem šla na ´chvíli´k rybníku malovat konečně. Ovšem, moc slavný to není. Prostě neumim krajinky, nějakej cyklista mi zabral nejlepší místo u stavidla a před osmou už tam byla strašná kosa. První krajinka rybník vodovkama fakt moc nedopadla, druhá uplně stejná uhlem už je o něco lepší. Ale stejně stojí za prd. A západy slunce jsou moc velkej oříšek pro někoho tak levého. Ale jsou fakt krásný. U nás jsou vždycky krásný západy, ale u vody to má ještě něco na víc. Kromě tý zimy a komárů.
Jsem na zítřek celkem zvědavá. Jak se tam sejdem, výkvět naší školy, je to celkem děsivý, být nejstarší ročník, to´nejlepší´co škola má. To na tom je teda bídně:D A taky jsem zvědavá na prváky. Jestli to bude taková chátra jako ta loňská… Tak dostanou na seznamovánu na frak:D Jen se nemůžu rozhodnout, jestli budu hodná nebo zlá sestřička.
Konečně se mi stáhlo další True blood, tak na to mrknu a jdu spát. 7 hodin spánku, to je tak normálka, ´ach jaká krása´najíždět zase na ten režim. Útlaku.
A k tomu marnýmu umění. Sice skoro umim šít korzety, kreslení reality se mi jaksi vymyká z rukou. Zato kreslit nesmysly a stylizace, to je kůlna:D Já si prostě nemohla pomoct včera a musela jsem … Ty ruce jsou divný. Oko vypadá, jako by byl totálně… nevim:D mimo, v lepším případě. A celý černý věci se dělaj hrozně blbě, není na nich nic vidět. Ale což, je to, je to. A celkem se mi to líbí. Víc než ty krajinky.

True blood čeká!!! A pak spár a než jeden usne, zase vstávat a do jámy lvové. Proč se tomu tak říká? Copak lvi mají jámy?

Jo, dveře a okna museli ustoupit době. Jinak řečeno, už mě strašně štvaly. Světu vládnou Lavičky!!!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 
banner azheimer
TOPlist
Eastern Dragon Egg on Dragonadopters
Western Dragon Egg on Dragonadopters

Dark Dragon Egg on Dragonadopters
Strider on Dragonadopters

Western Dragon Egg on Dragonadopters
Dino Egg on DragonadoptersWestern Dragon Egg on Dragonadopters

Plesiodragon Egg on Dragonadopters