Teče mi do bot. A co..

25. srpna 2009 v 0:29 | Achája Eressiel |  Happiness Is a Warm Gun
Nějak se mi pletou pojmy. Přes Avenged Sevenfold a Beatles jsem se za půl dne prokousla až k Blink 182. Kolikrát mě překvapuje, jak můžu poslouchat tolik rozdílný věci najednou. Ale nevadí, teď jsem nějaká zmatená. A to jsme někdy odpoledne přesně věděla, co všechno chci napsat.
Tak to vezmem pozpátku od událostí dnešních až po sobotu.
Dneska jsem jeli s mámou a bráchou do Turnova, vezli jsem Felixe, našeho nejmladšího kocoura na veterinu, už je z něj z chudáčka eunuch. Nemáme takovou tu spekl přepravku pro kočky, takže jsem ho vezla v bedně na klíně. Nesměl jíst a zdrhnout, takže byl od rána v koupelně, samozřejmě naštvaném, v autě vyděšenej a když jsem ho nesli těch 100 metrů k veterině, málem utek a mámu strašně poškrábal. Naštěstí tam nikdo nebyl, žádný psi, jak se nám to párkrát stalo jinde. Byl tam strašně sympatickém, docela mladej doktor. Asi nejlepší, co jsme měli. Bylo na něm úplně vidět, jak rád pracuje se zvířaty, takovej hodnej. Když jsem Felixe u něj v ordinaci pustili, nejdřív zalezl pod skříň a pak za stůl s počítačem. A ten doktůrek byl úplně v pohodě, připravil si uspávačku, vlezl pod stůl a vylákal ho ven. Pohodička…
Měli jsem pro něj přijít asi za půl hodiny, tak jsem šla do Vesny, jenže tam neměli stužky na korzet, co jsem chtěla, tak jsme mířila do Prioru. A koho jsem nepotkala tam uprostřed ulice:D Blonďáka. Strašně mě to potěšilo a pobavilo.

Když to nebylo tak vtipný, jako naše poslední potkání asi před 2 měsíci, to jsme taky myslela, že ho vidim možná naposled, což by byla děsná škoda, připravit se o všechnu srandu. Ale tenkrát nás to asi pobavilo oba, úplný tropy, já šla od Elis s deskami a velikym svetrem a on jel král ví kam na takovym strašně rozvyklanym starym kole:D Dobrá vzpomínka:) Dneska šel ještě s jednim kamarádem, toho taky často potkávám, a pak tam byl ještě někdo třetí, ale toho jsem nestihla zaregistrovat. Pak jsem se ještě ohlídla, u vchodu do Tesca a málem jsem srazila nějakou paní:D Chudák. A myslim, že to bylo poprvé, co nebyl celej v černym, ale možná se mi to zdálo.
A vážení, to bude teprva srandy jestli blonďák a ten druhej v klobouku půjdou k nám do prváku. Mě opravdu baví pozorovat zvláštní lidi:)

Jinak Felix už je teda eunuch a totálně zmetenej a zmatenej z tý narkózy.Vlevo Pluto, vpravo Felix.
A já jsem konečně úplně doděla ten první korzet. Teda původně už byl hotovej dávno, ale vyměnila jsem pseudokostice za něco pořádného a místo oček nabila průchodky. Ale zdaj se mi nějak vachrlatý, zítra to potřebuje ještě trochu praštit. A zelenou stužku na šněrování, skoro stejnou jako barva celého korzetu. Chtělo by to vyfotit, že:D Je to skoro perfektní. Ještě by to chtělo dodělat ten další.
Koukala jsem na další díl True blood, ale nebudu se vyjadřovat, dokud si to nepustim s českýma titulkama.
Tak a teď konečně k víkendu. Říkala jsem, že příbuzenstvo přijede nejdřív ve 12, pokud v plánu je 11. Dorazili ve 2. Začátky jsou vždycky trochu rozpačitý. Brácha se radši vypařil a někde jezdil s Kůrkou. Já se mu nedivim, že nechtěl sedět u stolu se 6 ženskejma:D Ta sobota byla celkem v pohodě, jako vždy jsem se držela stranou a spíš pozorovala. Večer byl táta přinucen vyhrabat starý fotky, toho jsem se bála. Sentimentální rozjímání nad fotkami z dětství. Naštěstí to ale byly tak strašně starý fotky, co jsme ještě neviděli, z jejich dětství. Táty a strejdy Petra. Jsou ze 4 bratrů, takže byla vždycky sranda. Ten 3. Pavel je náš soused a 4. Honza bydlí pár set metrů vedle. Jenom Petr je na Moravě.
Bylo to nečekaně zajímavé a poučné sentimentální rozjímání. Pak nám Bára, nejmladší sestřenka, co je o rok straší než já, pustila video z maturiťáku. Ona a její 2 nevlastní sestry všechny chodily na ten samá gympl. Jak můžou být tak inteligentní…? Já jsme jenom hloupej umělec, co nic neumí. Máma pořád říká, že neví po kom jsem. Ona má taky gympl a táta ještě výšku a je to strojní inženýr. Strýc a teta jsou lékárníci. Třetí strýc je myslivec věčně na mol a čtvrtý strýc je v invalidním důchodu po nehodě, kdy pravděpodobně přišel o mozek.
Ale to jsem se dostala úplně jinam. Ten matuřiťák měli pěknej, na téma Moulin rouge.
Neděle už byla trochu krizovější, aspoň pro mě. Pořád mě bolela hlava a už moc nebylo co dělat, všechno důležitý se pořešilo v sobotu, navíc někdo z nich pořád někam jezdil něco pořešit nebo koupit.
Se setřenkama je to v pohodě, nejsou nijak vyšinutý a celkově… fajn. Strejda a teta, možná to tak nebude znít, ale mam je ráda. Jen je tu spousta věcí co mi vadí. Opravdu nemam ráda, když se mně někdo pořád ptá na minulost a chce řešit budoucnost. Já většinou nemám co nebo nechci nic říct. ´Tak co kluci?´ Já na kluky nehraju, to by se jim asi moc nelíbilo. ´A co škola? Už víš kam půjdeš na výšku?´´Já nepůjdu na výšku, pro mě tu nic takovýho není.´´Tak co budeš dělat, práce, něco jiného?´´To se ještě neví, je čas…´ Jasně že vim, jen už mě strašně otravuje pořád to někomu vysvětlovat. Když jsem se o tom bavila s Wendy mamkou, bylo to dokonale v pohodě. Ale z nějakých důvodů jsem nedokázala debatovat s nimi, o tom jak se nemůžu rozhodnout jestli dřív textilku nebo jazykovou a proč…
A taky pořád poslouchat jak mam něco dělat jinak, protože tohle mi momentálně škodí. ´Co to máš?´´Černý čaj.´´Ale to bys moc neměla pít, má to spoustu kofeinu a dráždí to žaludek. Stejně jako zelený čaj. To je podobně jako kafe.´´Já kafe nepiju, tak je to jedno.´´Vy mladí byste vůbec neměli pít takové věci.´ Dobře, kdyby mi to řekla jen teta, ale asi hodinu potom my strýc říkal skoro to samý. You never listen. I listen. I just don´t care. Jak řekla Anče, na něco s umřít musí. Když nepiju ani nekouřim, tak se učajuju k smrti. To bude dobrý.
Nebo pořád dokola ukazovat svoje návrhy šperků z výtvarky, vysvětlovat co to je, proč to je a jak se to dělá a nechat je utápět se v představě, že opravdu chci být zlatník. Nikdy jsem nechtěla.
Ale dost zvláštní bylo, protože u každého výkresu mam obhajobu a teta si tu první četla. Je k mýmu netopýrovi.

Mam tam napsáno, že je inspirovaný draky a netopýry, protože jsou to krásná a elegantní zvířata. A ona se semnou začala bavit o dracích. To mě překvapilo. Ví, že čtu fantasy. Předtím jsem jí vysvětlovala, co všechno žije na Zeměploše. Ptala se, jak draci vypadají, jestli ještě žijí. A myslela to úplně vážně. To mě zaskočilo, tak jsem řikala, že o nich hlavně čtu a to je všechno co vim. (Ale taková Cassia tady by se hodila:)) Každý si je představuje trochu jinak… A ona se ptala jací teda jsou, vlastně jak se liší od těch pohádkových. ´No, mají jen jednu hlavu, jsou chytří. A nežerou princezny.´ A pak si mumlala něco o tom, že jich a si většina zemřela při potopě světa.
To byl asi nejzvláštnější rozhovor tady. Ale mě to nedalo spát a přemýšlela jsem, co by draci dělali při potopě světa a došla jsem k závěru, že jsou nejlepší kandidáti na přežití. Asi by se nedokázala udržet 40 dní ve vzduchu, ale někteří z nich rádi plavou. A tak se vyvynula Lochneska!:D
No dobře, to by tak asi bylo. Bylo to fajn, ale nemůžu vystát když mi někdo kecá do života.
Don't tell me who I should be. And don't try to tell me what's right for me. Don't tell me what I should do Přijedou zas asi za rok, ale možná my dřív pojedeme k nim. Ještě letos se chtějí stěhovat z paneláku do domu, či co a jsem zvaní na kolaudaci:D
Ale všechno jedno, mam korzet a potkala jsem blonďáka v což jsem ani nedoufala. Zvláště né dnes:)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 *_PsyCho PriNce$s_* *_PsyCho PriNce$s_* | Web | 25. srpna 2009 v 0:31 | Reagovat

prej teče mi do bot xD
máš jedno,mi do ucha xD ;-)

2 Kalley Kalley | Web | 25. srpna 2009 v 0:32 | Reagovat

dobré :)

3 *.*Twilight Girl*.* *.*Twilight Girl*.* | Web | 25. srpna 2009 v 0:37 | Reagovat

prosíím mrkni moj blog ams to tu moc krááásne

4 Mon@ - twojeSB Mon@ - twojeSB | Web | 25. srpna 2009 v 19:07 | Reagovat

Ahoj, hlásla bys pro mě v soutěži SONKniha? Jsem tam jako Mon@ s knížkama Dóóóst dobrá... vím že bys asi hlasovala pro jinou, ale hlásni prosím pro mě... moc díky http://endlessdark.blog.cz/0908/1-kolo-sonkniha sorry za reklamu...

5 Solivagant Solivagant | Web | 26. srpna 2009 v 21:02 | Reagovat

Moc se mi líbí tvůj netopýří výrobek. Jemný, přesto jsem si jistá, že nelze přehlédnout na nečím bílém krku, kde se musí skvěle vyjímat. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 
banner azheimer
TOPlist
Eastern Dragon Egg on Dragonadopters
Western Dragon Egg on Dragonadopters

Dark Dragon Egg on Dragonadopters
Strider on Dragonadopters

Western Dragon Egg on Dragonadopters
Dino Egg on DragonadoptersWestern Dragon Egg on Dragonadopters

Plesiodragon Egg on Dragonadopters