Valí se to na nás ze všech stran. Lidi!

22. srpna 2009 v 0:25 | Achája Eressiel |  Happiness Is a Warm Gun
Hahá! Já vám vůbec nevim co dřív. Měla bych jít spát, abych zítra brzo vstala a stihla hned po snídani jít ven nabrat síly. Protože teoreticky asi v 11 má přijet všechno to příbuzenstvo. Teta, strejda Petr a 3 sestřenky. Takže tu budou tak v poledne nejdřív. A pak někdy průběžně se tu staví ještě starší sestřenka Kristýna. Ostatní zůstanou přes noc. Tahle akce se koná každém rok, ale běžně k nám jezdí na podzim. Nevim, proč to naplánovali takhle, ale změna je život a potřeba. Akorát jsme se to dozvěděli před týdnem.
Normálka:D Jelikož jsou z Moravy, ale většina sestřenek už žije kdo ví kde, vídáme se takhle jen jednou za rok. Takže se ani moc neznáme, vždycky je to taková zvláštní sešlost.
A vždycky se ku tý příležitosti u nás koná velkej úklid. Já přijela domu až dneska, takže mě velká část toho blázince minula, ale co jsem viděla, byl to asi úklid století. Jediný štěstí, že jak řekla máma, můj pokoj je asi trvale nejčistší a nejuklizenější místo v domě. To bude tim, že pořád šiju, z toho je bordel, ten je třeba pořád zametat a taky proto, že jsem alergická na prach, tudíž si u sebe udržuju prostředí vhodný k životu. To totiž zbytek našeho domu není.

Tyhle úklidy, aspoň v malém, by se měli pořádat několikrát do roka. Sice to tu vypadá úplně jinak než vždycky, ale aspoň se jeden neštítí odložit si v koupelně kartáček a sednout si v kuchyni na zem. Já vim, že je těžký udržet to ta, když máme 6 koček a 2 chlapy v baráku, ale ten náš každodenní bordel je až nechutnej. Teda jejich. Já se to snažim ve svým okolí redukovat… No nevadí, hlavně že teď je tu čisto a prostor. Nevim jak dlouho to vydrží a ž příbuzenstvo zase odjede.
Je zvláštní, že vždycky až když se děje něco takovýho, opravdu zmizí všechno to harampádí a zbytečnosti, co se všude válí. V kuchyni na skříni a na lavici, v obýváku na stole… Máma může do bráchy a táty denně hučet, a´t si to někam uklidí. A teď přijdu a koukám, nikde ani papírek. Zajímalo by mě, kam se poděli ty baterky, baterie, kleště a šroubováky…
Kolem bráchova pokoje jsem jen prošla, ale zdálo se mi i podle toho co říkal, že na stole(ch) je zase prostor k odložení něčeho s šancí, že to ještě někdy najdete a dokonce je vidět i podlahu! Ona je stejná jako ta moje!:D Plovací! Ale je dobrý vědět, že tam je a jak vypadá. A že se po ní dá přejít bez rizika rozšlápnutí něčeho.
No dobře, já taky uklidila víc než jindy. Po letech jsem konečně přebrala věci pod stolem, polovinu vyházela, zbytek přerovnala. A taky jsem dala do kupy školní sešity a učebnice. Matiku, fyziku a chemii ze střední i základky jsem dala bráchovy, možná se bude hodit. Nechala jsem si ze základky češtinu a dějepis. A Jinak všechny sešity, jejichž předměty ještě budu mít, nebo budou třeba k maturitě. Mě z toho pomalu ale jistě chytá panika deprese(Prosím, pořiďte mi někdo knížečku s velkým vlídným nápisem na přední straně ´Nepropadejte panice´) Já už jdu do čtvrťáku. Za měsíc mam dělat řidičák a za 10měšíců mít v kapse maturitu, jedno jakou. Pomooooc!
Klid! Zpátky do přítomnosti. Pak už jsem jen utřela prach a vyluxovala, jelikož to dělám často, pohoda. A pohnula jsem s korzetem, už mám všechny tunýlky na kostice. Ještě olemovat nahoře, pak tam ty kostice nastrkat, zašít dole a zatlouct průchodky. A sehnat šnůru a hurá!!! Budu mít pořádný korzet:)ale asi předělám šněrování u toho prvního.
A byla jsem poslední 3 dny u Wendy, to vám byla pohodička:) Tahaly jsem si karty, vymýšlely šaty na maturiťák(asi budu šít nejen sobě, ale i jí), koukaly na Noční a Denní hlídku, což nás lehce rozhodilo a nutně musím sehnat ty knížky. Lukjaněnko je týpek. Prošly jsme město, ještě s Janičkou, utahaly se skoro k smrti(nechoďte ráno na výlet, pokud chcete jít odpoledne do města. Nebo nechoďte do města, když jsme byly na výletě a venku jsou tropy), daly si pohár, koktej, cokoli… A večer si pustily Zkrocenou horu. Já to v kuse viděla už asi po třetí, ale Wenda prvně. A já u toho poprvé nebrečela. Divný. Ale uchvátilo ji to jako mě. Je super mít poblíž někoho, kdo má stejně nevšední zájmy, že Wendí:D
A ještě před tim filmem jsem se nechala ukecat k uskutečnění svýho vlastního nápadu. Svěřila jsem jí do ruky nůžky a svoje vlasy. Dopadlo to líp než jsem doufala, přesně podle instrukcí. Mam to postupně sestříhaný, prostříhaný… Ve předu přesně tak, že mi to leze do očí:D A vzádu asi do pasu, což je o něco kratší než bylo myšleno, ale ono sto stejně brzo doroste. Ještě jsem si chtěla dobarvit tu zrzavou a možná ji udělat výraznější, ale na to jsme moc vyčerpaná. Musí to počkat do pondělí. Ale mam z těch vlasů strašnou radost, asi jako ze svojí čapky:D Konečně se to zase pořádně kroutí. Poslední dobou, vlastně co začalo být teplo, se mi ty vlasy pořád narovnávaly, druhý den po umytí. A už vím proč, oni se to prostě rozhodly sabotovat a donutit mě k tomu sestřihu. Teď jsou lehčí a super a je to zase samá vlnka. Občas i lokna. Uvidíme zítra, až to učešu. A i kdyby cokoli, mě se to prostě líbí:)
Opravdu bych měla jít spát, ale zrovna se mi přestalo dočasně chtít. Jo, dveře, okna a všechno tady kolem asi půjdou pryč, už se mi to nelíbí. Nejradši bych jiný vzhled udělala hned, ale to by bylo zase na několik hodin… Už mam obrázek a skvělou hlášku. Ale počkám pár dní, stejně dřív nebude čas, jestli se mi ten obrázek bude pořád líbit.
Hmm, to stačí, bolí mě záda, asi je někam složím. A vážení, nepodceňujte Kissáky, nehledě na to, jak šíleně vypadaj. Hrajou celkem dobře, to jste určitě netušili, co všechno on nich hrajou rádia:p

Začala jsem uzkutečňovat nápad, sepsat seznam všeho, co jsem kdy četla. Nemam šanci, udělat ho někdy kompletní.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 *_PsyCho PriNce$s_* *_PsyCho PriNce$s_* | Web | 22. srpna 2009 v 0:34 | Reagovat

drsný X_x

2 Sam Sam | Web | 22. srpna 2009 v 15:24 | Reagovat

Jo,u nás se taky vždycky uklízí,když je nějaká sešlost.Šest koček,tyjo :).Zkrocenou horu jsem neviděla,ale láká mě to.A vlasy až do pasu ? Ježiši,kéžby mi dorostly,přes noc :D !

Jo a schizofreních lidí je,myslím,hodně.Vlastně,máš to i v menu :)

3 Sam Sam | Web | 24. srpna 2009 v 0:34 | Reagovat

Déšť je fajn.Tím filmem jsem myslela HP6,ono to sice na netu je,ale v blbý kvalitě :-? ...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 
banner azheimer
TOPlist
Eastern Dragon Egg on Dragonadopters
Western Dragon Egg on Dragonadopters

Dark Dragon Egg on Dragonadopters
Strider on Dragonadopters

Western Dragon Egg on Dragonadopters
Dino Egg on DragonadoptersWestern Dragon Egg on Dragonadopters

Plesiodragon Egg on Dragonadopters