Září 2009

Ještě neodešel. Pořád se na mě dívá, tajně a po očku. Šílenec. Já nebo on?

29. září 2009 v 20:25 | Achája Eressiel |  Happiness Is a Warm Gun
Uáááááá! Odněkud z hlubin s pomalu ale jistě noří nestvůra. Vypadá jako malý rozkošný pudlík, jen s rovnými chlupy. Barvy bílé jako sníh v moderním světě a ve vlasech má růžovou mašličku. Všechy nás provrtává malýma očkama a výhružně dělá… ŇUF!
Ohohooo. No ano, ano, opravdu nám všem zase(nebo ještě pořád, záleží na úhlu pohledu) hrabe!
Takhle jsme s Lenkou a Aničkou strávily 2 volné hodiny, během nichž jsme se snažily naučit metalografii mědi na technologii. No jak to asi dopadlo? Přežily jsme jen proto, že test se odkládá na neurčito.
Jenže Anče začala ňufat a ňufala místo mluvení pořád, od chvíle, co kolem prošla jedna velice divná a podezřelá paní, co pracuje u nás ve škole. Snad ani král neví, co tam dělá. Jenže jí je před padesát a oblíká se jako malá školačka. Takže padaly úvahy, zrovna když šla kolem, jestli na ni doma čeká malý rozkošný psík, co dělá ňuf.

I never felt like this before. Craziness all around me.

22. září 2009 v 21:45 | Achája Eressiel |  Happiness Is a Warm Gun
Dnešek byl… velmi rozporuplný den. To už tak bývá. Zvláště u mě. Je tu spousta věcí, která mě nutí pořád znovu a znovu si myslet, že svět se dokonale a definitivně zbláznil. Myslela jsem, že se to stalo už dávno. Ale z nějakých důvodů se to děje znovu. Kdo se jednou zblázní, už nikdy nebude normální. Ale může se zbláznit znovu? Jako ještě víc? Nenacházím jiné vysvětlení. Všichni se poslední dobou chovají divně, jinak. A co víc, někteří v mém okolí si toho taky všimli. A to už je co říct. Ale můžete poznat blázna, pokud jste sami blázen? Aha, to bude ta filozofie, to nic.
No prostě, pár učitelů se chová trochu jinak než dřív. Nejen učitelé. Stejně tak dělníci, co koupou ty jámy na mamuty(kanalizaci) před naší školou. Dneska při cestě na oběd nás jeden chlápek málem sejmul bagrem. Prostě si nás nevšiml, když se otáčel a ta lopata se ocitla velice nebezpečně blízko našim dutým hlavám.
Prožila jsem skvělý víkend, co si budeme povídat. Prý skoro jako ve Skotsku, kde jsem nebyla. Ale díky těm fotkám a spoustě historek a potkání pár zúčastněných se cítím trochu jako část toho kolotoče. Až na to že to byla spíš horská dráha. Ovšem bez toho ježdění dokola. A příští rok bych se ráda stala součástí už doopravdy. Pojedeme do Skotska sbírat maliny a zažít nejlepší čas našich unavených bídných životů.

Před náma jedeme my a za námi? Opilec v lunaparku nestíhá.

15. září 2009 v 22:20 | Achája Eressiel |  Let it Bleed
Jsem strašně, skoro na smrt unavená, ale myšlenky potřebují prostor k odložení. Tady. Ještě pořád tomu nemůžu uvěřit a absolutně nechápu jak se to stalo. Ale dneska jsem udělala zkoušky v autoškole a to znamená, že silnice jsou od teď velice nebezpečné. Já mam řidičkák! Chápete to? Ne, já taky ne, vůbec. Teda, samozřejmě, že oficiálně až potom co mi ho na úřadě dají, takže snad do konce měsíce. Pak se ještě naučit s naším autem a mít odvahu jezdit.
Byly to strašný nervy, celkově zajímavá akce a sešlost… Krátce po tom jsem byla zmatená jako fosa a samou radostí mi to nedocházelo. Pak mi to asi došlo či co a začala jsem se v tom pitvat, hlavně v tý jízdě… A nějak nevim, nastala skleslost. Král ví proč.
Jela jsem domů busem o 3 hodiny dřív než běžně ze školy, nesehnala jsem látku na podšití kabátu a v emétrojce nebylo baterky ani na zapnutí.

Not going. Not leaving. Not kissing you goodbye

10. září 2009 v 22:06 | Achája Eressiel |  Happiness Is a Warm Gun
I hate say that I told you so. But I told you so. This blood on my hands. Like the blood in you…
No jeje. Nový D Úsd:D K nim se asi ještě vrátíme. Ale poslouchám je po 4x a už jsem do nich blázen. Zase:D
Áhahaha:D To jsem ještě neviděla. Je to strašně brutální! Tolik krve! Kde má Jepha vlasy?! Vrahoun. Sajkoupet!!!:D:D:D
I když to mohlo vypadat všelijak, pořád žiju a pořád jsem tu. Navzdory přírodě, škole i lidem. Bez boje nás nedostanou. Střízlivý nás nedostanou. No, to možná mě jo:)
Já mam strašnou radost ze spousty věcí. Zároveň jsem strašně vyčerpaná a je tu dalších milion věcí, co mě stahuje dolu a ještě pár dalších který mě přiváděj k šílenství a to nejen ve špatnym…
Ve zkratce k Seznamováku. Bylo to přesně před týdnem. Z mýho pohledu jeden velikém smradlavej chaos. Ale i taková věc může být děsná kůlna:D Všichni prváci byli svázáni po dvojících obvazy a ještě všelijak zamotaní. Ti vpředu nesli plakát Ústav Duševně chorých. My, čtvrťáci jsme byli doktoři, chirurgové(někteří spíš řezníci), sestřičky a kdo ví co ještě. V Dolánkách prváci za přihlížení obecenstva dostali smradlavou a asi studenou sprchu. Lidí tam bylo míň něž loni, asi proto, že celý den pršelo a přestalo, až když jsme vyšli s průvodem. Ještě že tak. Pak už nastal ten chaos. Prváci se představovali a tak vůbec, ale my jsem čekali na svoje oběti a všude byl zmatek, takže ani jednoho z nich neznám jménem.

Úvaha - Sebevražda

5. září 2009 v 0:18 | Achája Eressiel |  Proud Vědomí
Nějak se mi teď nechce psát o včerejším Seznamováku, snad někdy jindy.
Tohle jsme psali vloni o češtině v rámci úvahy. Bylo spousta témat jako třeba peníze, kamarádství... Ale tohle je moje oblíbené a vždycky je co k tomu říct. Ale tak nějak, můžete to mít rádi, jen když se vás to netýká. Samozřejmě. Dneska bych asi něco z toho napsala jinak, ale pak už by to nebylo objektivní. Za většinou z toho si stojím pořád.
Vzhledem k poslednímu článku a k tomu co se stalo v úterý, prostě se to hodí. Takže konečně vypouštím do světa svůj názor.
A zrovna dneska se mi připletl pod ruku jeden výstižný citát...

Příčinou každé sebevraždy bývá nešťastná láska - někdy k ženě, a vždy k životu.

Sebevražda
Uvažovali jste někdy nad tím, proč lidé páchají sebevraždy?
Nebo jste dokonce uvažovali rovnou nad sebevraždou?
Mnozí z nás zajisté ano.
Otázkou jako vždy zůstává, proč?

Někdy prostě nikdo neví.

2. září 2009 v 22:19 | Achája Eressiel |  Let it Bleed
Dnešek by strašně zvláštní den. A v některých věcech rozhodně ne okay. Ale na druhou stranu i přes to, co se stalo jsem si užili hodně srandy, hlavně o výtvarce. Prostě jako dřív, moc jsem si to neuvědomovala, ale to věčný pošťuchování Aničky a Filipa mi vážně chybělo.
Ale co se stalo? Hned ráno jsem měli ekonomiku a první věc, co jsme se dozvěděli, sotva jsme přišli do školy… Bylo, že učitel fyziky a technologie v prváku a zároveň původně i třídní jedněch prváků se zabil. M.M. Včera měl narozeniny a prostě spáchal sebevraždu. Myslím, že většina z nás měla dlouho problém to pochopit. A to trvá. Nikdo koho jsem znala se nezabil. Nechci tu rozvádět teorie, těch jsme si dneska užili dost. Češtinářka nám řekla co si o tom myslí, abychom se nedohadovali. Měli jsme se učit, ale skoro celý den se řešilo tohle, státní maturity a seznamovák. Ona říkala, že už to plánoval dlouho. Chodil s jednou naší bývalou studentkou i když byla o 25 let mladší než on. Už jednou se rozešli, ale zase se k němu vrátila. Pak odešla úplně a on to prostě nevydržel. Bylo mu k padesáti a asi prostě už neviděl naději na lepší život bez ní. To mu se říká láska až za hrob. Prý skočil z posedu nebo co, ale našli ho a zavřeli na chvíli do blázince. Když se dostal ven, začal rozprodávat majetek a prostě… se na to připravoval. A včera se pravděpodobně otrávil.

Do you feel so Used too?

1. září 2009 v 16:41 | Achája Eressiel |  Let it Bleed
Muheheheha ehm mmm… Ó ano, naprosto definitivně a konečně je to tady. Jestli se nezbláznim brzo, tak dýl je to zaručený. A důvodů a příčin jsou snad miliony. Já říkala, že ten stav zase přijde. A vypadá to, že se nehodlá stěhovat o dům dál. Asi se zase zkámošíme.
Krom toho, že mi hned od rána bylo lehce šoufl se všechno zdálo normální. V mezích normálnosti, jaká se pohybuje kolem mě. Po jednom pohledu, který mi definitivně zvedl náladu, jsem se zase shledala s holkama ze třídy. Bylo strašně fajn vidět Lenku, s tou jsem jako s jedinou byla o prázdninách v kontaktu, a Aničku, to byste nevěřili, ona měla sukni. A šila si ji sama, ještě někdy na základce a to vůbec nešije, říká ona. Adélka zase přišla pozdě:D a Marťa se asi dostaví až zítra.
V sále jsem měli tradičně přivítání. Takovejch lidí. A všichni ti ostatní. Od nás ze třídy, z ostatních tříd…A prváci. To je vám věc! Stáli jsem úplně vzadu, takže jsem skoro neslyšeli proslov ředitelky/pórek. A všechny věci, co se k nám omylem donesly jsme totálně překroutily a dělaly si ze všeho srandu. Zdálo by se, že všechno je zase ve starých kolejích. A je až děsivé a zarážející, jak snadně se do nich zajíždí.
banner azheimer
TOPlist
Eastern Dragon Egg on Dragonadopters
Western Dragon Egg on Dragonadopters

Dark Dragon Egg on Dragonadopters
Strider on Dragonadopters

Western Dragon Egg on Dragonadopters
Dino Egg on DragonadoptersWestern Dragon Egg on Dragonadopters

Plesiodragon Egg on Dragonadopters