I never felt like this before. Craziness all around me.

22. září 2009 v 21:45 | Achája Eressiel |  Happiness Is a Warm Gun
Dnešek byl… velmi rozporuplný den. To už tak bývá. Zvláště u mě. Je tu spousta věcí, která mě nutí pořád znovu a znovu si myslet, že svět se dokonale a definitivně zbláznil. Myslela jsem, že se to stalo už dávno. Ale z nějakých důvodů se to děje znovu. Kdo se jednou zblázní, už nikdy nebude normální. Ale může se zbláznit znovu? Jako ještě víc? Nenacházím jiné vysvětlení. Všichni se poslední dobou chovají divně, jinak. A co víc, někteří v mém okolí si toho taky všimli. A to už je co říct. Ale můžete poznat blázna, pokud jste sami blázen? Aha, to bude ta filozofie, to nic.
No prostě, pár učitelů se chová trochu jinak než dřív. Nejen učitelé. Stejně tak dělníci, co koupou ty jámy na mamuty(kanalizaci) před naší školou. Dneska při cestě na oběd nás jeden chlápek málem sejmul bagrem. Prostě si nás nevšiml, když se otáčel a ta lopata se ocitla velice nebezpečně blízko našim dutým hlavám.
Prožila jsem skvělý víkend, co si budeme povídat. Prý skoro jako ve Skotsku, kde jsem nebyla. Ale díky těm fotkám a spoustě historek a potkání pár zúčastněných se cítím trochu jako část toho kolotoče. Až na to že to byla spíš horská dráha. Ovšem bez toho ježdění dokola. A příští rok bych se ráda stala součástí už doopravdy. Pojedeme do Skotska sbírat maliny a zažít nejlepší čas našich unavených bídných životů.

Jsem strašně unavená. A to je teprve září. V tý knížce psali, že asi první měsíc po započetí Pěti tibeťanů je jeden unavenější, pak se to spraví. Jenže já už skoro týden necvičila. Z toho jednoho cviku mě strašně bolí záda. Asi ho dělám blbě. Problém je, že mě bolí i teď.
Ten dnešek. To byly velice rychle se střídající chvíle nudy, vyčerpání z vyčerpání, šílených nápadů, nárazových akcí, poflakování se v parku o volných hodinách, psaní do úmoru, spaní na lavicích, točící se hlava z přívalu informací ze Zeměplochy, neplánované záchvaty veselosti a vyčerpanost od smíchu. To všechno a ještě víc. To se prostě občas stává. Nevím, jestli to byl extrémně dobrý nebo špatný den. Asi se to vynulovalo. Ale stálo to za to.
S Aničkou je strašná sranda vždycky a když se zhulí, tak ještě mnohem víc. Parkové seance mezi hodinami technologie s hledáním jedlích kaštanů, pošťuchováním Filipa a všeobecné šílenství byly těžkou konkurencí pro necelé 3 hodiny rychlopsaní slov, vět a věcí, co ve skutečnosti nedávají smysl a prý pojednávají o mědi a bronzech. Jak asi máme za týden psát z metalografie mědi, když nevím, co to znamená?

Když jsme skončili král ví proč, asi z dobré nálady učitele a našich umírajících rukou o půl hodiny dřív, bylo to jen víc času který se dá strávit s přáteli i lidmi skoro neznámými v parku, než pojede autobus. Veverka schválně házela na Adélku bukvice či co a všichni to viděli. Někteří v okolí byli nuceni stále ukazovat svoje úžasné boty. Taky bych si nechala líbit steely až pod kolena, darem třeba. Ale moje dvoje ´conversky´ jsou taky fajn a bezmezně je miluju. I když ty starší mi způsobily při sobotním dobrodružství puchýře. No což, zahrnovalo to nákup ve třech a následně s tím vším výlet přes pole, skoro prozkoumání jedné opuštěné barabizny, lezení pře děsivý most a ještě hodně polí, než se došlo zase ´domů´.
Opět mě to nutilo přemýšlet o řetězech a dírách v kalhotách. A zcela překvapivě se neobjevil ten divný pocit. Což mi vůbec nevadí. Bolela mě hlava, nepotřebovala jsem ještě další věci…No, ona se možná spíš točila. Prostě poslední dobou mám takové pocity, něco mezi tím, za které nikdo nemůže a připadám si velice nejistě a nestabilně. Asi je to něco s tlakem. Otázkou je jestli vevnitř, nebo venku. Ale panáka na vyrovnání si fakt nedám. Stačil mi burčák v sobotu. Ten dnešní jsem jen ochutnala, byl moc kyselý a rozhodně by mi nesednul. A nic jinak alkoholického do mě nedostanete!
Dokážu být mimo i bez toho. A někdy ne vlastním přičiněním. Někdy za to nemůže ani knížka(asi po roce čtu Terryho Pratchetta a náležitě si to užívám. Nadělat prachy je jedna ze 4 Zeměplošských, co jsem ještě nečetla), ani Lenka, co do mě o češtině žduchá a snaží se mě pokousat upíří pumou, protože i jí, stejně jako Aničce, Adélce a kdo ví komu všemu ještě hráblo, a nikdo z nás se to nesnaží skrývat.

Důvodů, proč být blázen je spousta, ale nejlepší je to jen tak bez důvodu. ´Nemusíte být šílení, abyste tu mohli pracovat, ale je to lepší´, měl Vlahoš von Rosret na hrnku…
Dost často používám termín ´někteří´, všimla jsem si, i když dneska ani ne. A nejvtipnější je, že tim vždycky míním někoho konkrétního, jen nechci jmenovat:D
Bacha na něj:D
Zase po nějaké době poslouchám jedno starší cédo Avril. Nějak jsem na ni chytla náladu. S tou hudbou je to vůbec teďka zmatek. Jako by jeden nebyl zmatený i bez toho. O závislosti na nových The Used už víme. V jejich poslechu už jsem se dostala tak daleko, že se snažím porozumět textům. Na Klenot Vypsané fixy jsem zatím nenašla odvahu, král ví proč se toho trochu bojím. Ale slyšela jsem Holku s lebkou a znělo to v pohodě. Možná to risknu, jestli mě neopustí za nálada na nové věci. V neděli jsem narazila na klip Miky, We are golden. Trochu mě šokoval, vyděsil a následně pobavil. Netušila jsem, že i tenhle blázen chystá další cédo, vím jen asi o milionu jiných. Takže už ho mám a slyšela jsem. No co bychom chtěli, prostě Mika:) Kromě výše zmíněných 3 úplně nových se mi povedlo do skoro nefunkční mp3 narvat ještě poslední Nickelback a Razorlight. Čistě jen proto, že jsem je ještě pořádně nenaposlouchala a mám tu chuť na nové věci. A co víc, dnes, ano dnes, je to ale divný den, že? No ano, dnes vychází tuším 3. deska Three days grace. Jistě, už je ji mám, ale chce to čas. Říkala jsem si něco o těch odstupech. Dávkovat novinky pomalu a v klidu, abych je dokázala zpracovat.

No, myslím, že je opravdu čas jít pomalu spát. Ráno v autobuse si znova přečtu maturitní otázku z angličtiny, svátky a oslavy, či co, je pro případ, že by zkoušela zrovna mě. Před obědem se udělá pár úprav na návrhu medaile na výtvarku a všechno bude jak má být. Doufám. Nejsem si jistá, co čekat o zítřka, stejně jako od každého dalšího dne. Jestli to se světem půjde takhle z kopce až do
roku 2012, svezeme se pěkně hluboko a bude to drncat. Opravdu se něco děje, tohle přeci není normální. Je to ve vzduchu. Mimochodem, je to znát taky z toho, že Lence v posledním roce zemřeli 3 blízcí nebo příbuzní, spousty dalších nejen z jejího okolí se hádají, stěhují a rozcházejí.
Jsem docela ráda, že zrovna tyhle věci jenom sleduju. Ale co není, může být. Ovšem, abyste mohli
něco ztratit, musíte to nejdřív získat.
Je to tu strašně divný, nevím si s tím rady. A co jsem původně chtěla říct, že netuším, zda je dobré mít občas dobré a občas špatné dny, nebo to stihnout všechno na jedno nadechnutí.
Občas bych prostě chtěla zmizet a probudit se někde jinde a zrovna teď, pokud bych nebyla tak unavená, bych chtěla být rebel…
A absolutně nechápu, co tím kdo, nebo i já, myslel.
Zrekvírováno X X
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 cvok-cvok cvok-cvok | Web | 23. září 2009 v 21:29 | Reagovat

Děkuji za tvůj duchaplný kometář(úsměv). Máš pravdu,v podstatě jsem na té lepší straně, kterou jsem si zvolila sama. A co se týče nezodpovězených otázek, je to mým záměrem a jsem ráda že to na tebe (a nejspíše i na ostatní) tak působí. Na tyto ´filozofické otázky´ si má každý odpovědět sám, s tímto účelem je pokládám.. (mrkám).

2 LoliiseQ LoliiseQ | Web | 27. září 2009 v 12:51 | Reagovat

Ahoooj!
Sry, žhe obtěžhuju...ale nwm s kým se mám do háje ještě poradit!
Snad mi pomůžhešh i Ty!!!
Prosím! Mám na blogu new článek...ale prostě potřebuju radu!
Pokud budešh tak hodná/hodný, hlásnu nebo jednodušhe něčím oplatím!!!
Přeji kwáásný zbytek dne a ješhtě jednou dhíííky!
MUCKyou!!!♥

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 
banner azheimer
TOPlist
Eastern Dragon Egg on Dragonadopters
Western Dragon Egg on Dragonadopters

Dark Dragon Egg on Dragonadopters
Strider on Dragonadopters

Western Dragon Egg on Dragonadopters
Dino Egg on DragonadoptersWestern Dragon Egg on Dragonadopters

Plesiodragon Egg on Dragonadopters