Před náma jedeme my a za námi? Opilec v lunaparku nestíhá.

15. září 2009 v 22:20 | Achája Eressiel |  Let it Bleed
Jsem strašně, skoro na smrt unavená, ale myšlenky potřebují prostor k odložení. Tady. Ještě pořád tomu nemůžu uvěřit a absolutně nechápu jak se to stalo. Ale dneska jsem udělala zkoušky v autoškole a to znamená, že silnice jsou od teď velice nebezpečné. Já mam řidičkák! Chápete to? Ne, já taky ne, vůbec. Teda, samozřejmě, že oficiálně až potom co mi ho na úřadě dají, takže snad do konce měsíce. Pak se ještě naučit s naším autem a mít odvahu jezdit.
Byly to strašný nervy, celkově zajímavá akce a sešlost… Krátce po tom jsem byla zmatená jako fosa a samou radostí mi to nedocházelo. Pak mi to asi došlo či co a začala jsem se v tom pitvat, hlavně v tý jízdě… A nějak nevim, nastala skleslost. Král ví proč.
Jela jsem domů busem o 3 hodiny dřív než běžně ze školy, nesehnala jsem látku na podšití kabátu a v emétrojce nebylo baterky ani na zapnutí.

Ve dveřích doma jsem potkala otce, to mě strašně vyděsilo, já chytla za kliku, zamčeno. Tak hledám klíče a on najednou otevře, že mě viděl. Tak jsme mu vynadala, že mě děsí a on, že jeden do pivovaru pro pivo do zásoby. Jak jinak.
Později odpoledne jsem si povídala s mámou, to se moc nestává. Ne jen odbýt a něco žbleptnout. Opravdu si povídat a sdělovat spousty podstatných informací. O všem, skoro. Během toho mě přestala bolet hlava. Asi i díky tý procházce po zahradě s kočkami. Felix má v pátek narozeniny, 1 rok!
Asi jsem někde nastydla. Od pátku mě pobolívá v krku. Dočasně se to zahání čajem, ale už je to zase tu.
Chtěla jsem se dneska podívat na poslední díl True blood jen po anglicku, ale nějak z toho sešlo. Ukázalo se totiž, že běží 2. série Heuréky, tak jsem s mámou koukaly na to. Asi v půl devátý přišel otec. Samozřejmě totálně… Jako vždy, když jede pro pivo. Byl tam… asi 5 hodin. To jsou mi zásoby. Nepřekvapuje mě to, ale nějak to dneska nezvládám. Nebyl ani schopnej správně vyslovovat a občas se nezakoktat nebo tak. A ptal se na ten řidičák. Já fakt neměla sílu mu to pořád dokola srozumitelně vysvětlovat. Ptal se i na spoustu dalších věcí, třeba proč mi máma z knihovny pučila Klobouk s oblohou o původním znění bez titulků.
A pak se ještě ptal, proč jsem na něj tak hnusná. Prostě už se nedokážu chovat k vlastnímu otci, jako by nebyl zlitej jako prase(tímto se omlouvám všem prasatům), že si nic pořádně nepamatuje, nevidí na čtení a je na úrovni pubertálního výrostka, co se všemu směje velice nechutnym způsobem, nic nechápe a všechno potřebuje vědět… Nedokážu se k němu chovat, jako by nebyl, když tohle všechno je. A ještě ve všední den, když zítra má úřední hodiny. Víte, on je starosta. Ó jak pyšná bych měla být na svého tatínka. Jistě, za to, že mě spolu s Gerardem Wayem vyléčil z jakýkoli touhy mít co dočinění s alkoholem. Za to jediný jsem opravdu vděčná. Ale Geeho mam za to radši, protože on už nepije.
Pokoušela jsem se pak dělat úkoly, návrhy na výtvarku a poslouchala Three days grace. Trochu to pomohlo, ale nejlepší lék na všechny tyhle situace jsou prostě Simple plan. I když mě nutí řvát, křičet a brečet a chtít něco rozbít. Možná právě proto. Právě teď.
I cant stand it anymore. All the things you said just can´t go away. I think i need a miracle to make it trought.
Fuck.
This means nothing at all.
I don´t knot what i should do now. I don´t know where i should go.
Nemá cenu se nervovat. Je to zvláštní, kolik nálad se dá vystřídat za jeden den. A to nezmiňuju ani ty pitomý politiky.
Jdu spát. To bude zase probdělá noc. Dneska jsem měla dost divný sny, včera taky, i před tím.
Oh zmínila jsem, svůj chvilkový dojem, že ten komisař je gay? Asi není, ale pevně v to doufám. Aspoň něco dobrýho v týhle po*aný zemi.
Taky tu byla malá epizoda s Vypsanou fixou, to byl dnešní nejlepší okamžik. Ale to se teď nehodí
Is everybody going crazy? Is anybody gonna save me? I just wanna jump!


 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Maedhros Maedhros | 18. září 2009 v 14:46 | Reagovat

Filmy i seriály online ke skouknutí!

http://soutez.kinotip.cz/soutezime.php?id=8

2 zuzu zuzu | Web | 21. září 2009 v 18:56 | Reagovat

Jéééj, já už bych chtěla taky řidičák:-D Ovšem si musím minimálně něco málo přes 3 roky počkat..no škoda:-D
Problémy s otcem mám taky, ikdyž ten můj moc nepije, ale ty jeho výchovné metody jsou šílenost %)(jako já ho chápu, ale někdy to vážně hraničí s vězením:-D)
Se Simple Plan souhlasím, mají pohodový songy:-) Taky si je občas pustím:-)

3 Achája Eressiel Achája Eressiel | Web | 21. září 2009 v 19:58 | Reagovat

[2]: Ono ten řidičák neni až taková sranda, zpočátku:D
Co jsem tak zpozorovala, tak otcové jsou všeobecně divný tvorové. Neznám nikoho, kdo by s nima neměl problém. No, ony matky taky, ale ne tolik...:)
Jooo, Simple plan:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 
banner azheimer
TOPlist
Eastern Dragon Egg on Dragonadopters
Western Dragon Egg on Dragonadopters

Dark Dragon Egg on Dragonadopters
Strider on Dragonadopters

Western Dragon Egg on Dragonadopters
Dino Egg on DragonadoptersWestern Dragon Egg on Dragonadopters

Plesiodragon Egg on Dragonadopters