Čtvrtky jsem nikdy nezvládala. Tenhle obzvláště

22. října 2009 v 22:03 | Achája Eressiel |  Let it Bleed
Zase jeden z těch nezvladatelných čtvrtků. Dneska jeden z nejhorších za poslední dobu, né li vůbec. Já nevim co je špatně, ale čtvrtky se prostě stávají naprosto nepochopitelnou, neuchopitelnou a nezvladatelnou věcí. Někdy v dobrém, ale většinou je to ´svět se zase zbláznil, vidíš?´.
Dneska jsem to fakt nedala. Dopoledne to bylo nečekaně v pohodě, tudíž bylo úplně jasný, že se dříve nebo později něco semele. A co si budeme povídat, bývá to spíš dříve.
Nechci teď popisovat co a proč se stalo, je to moc složitý a fakt… nevim. Věděla jsem, že to jednou přijde a bylo mi skoro jasný, že v takovýhle situaci.

Prostě maska občas padne a moje sebeovládání to konečně nevydrželo. To se moc nestává, kór na veřejnosti. Trvalo mi docela dlouho se uklidnit a dát se zas do kupy. Trochu tomu pomohla čokoláda a následně situace, která tu předešlou trochu spravila. Dostala jsem víceméně tajné řešení, o kterém ještě nevím, kdy a jak se provede, ale vím, že mám šanci a možnost udělat všechno tak jak chci.
Jen nevim, jak se to všechno zvládne. Ale to teď není důležitý.
Cestou ze školy, protože jsme s holkama všechny byly v podobným rozpoložení, jsem v parku rozkopaly hromady listí, který tam asi někdo pracně hrabal. Ale docela to pomohlo, zvláště představovat si konkrétní osoby…
Ale věděla jsem, že většina toho nepředstavitelného vzteku, zuřivosti zoufalství je ještě uvnitř. Anger and agony are better than misery Že to, co se projevilo před tím, byla jen kapka, co přetekla přehradu. A věděla jsem, že až přijdu domů, musím si pustit Simple plan a ta přehrada praskne.
Cause I'd rather feel pain than nothing at all
Pustila jsem si nejdřív Three days grace, Simple plan mi hrajou teď. Je to lepší, oni to vždycky zlepší, ale ještě to není všechno a dobrý…
Kdyby mě teď někdo viděl, asi by mě nechal zavřít do polstrovaný cely, abych si nic neudělala. Even if I say "It will be all right," still I hear you say you want to end your life. Now and again we try to just stay alive.
Když mě to prostě pomáhá nejlíp. Pouštět si takovýhle věci, dost nahlas Do you lock yourself in your room? With the radio on turned up so loud, that no one hears you screaming…
a skákat, křičet, brečet, vztekat se a skákat… Kolikrát už jsem tu tohle psala? Taky se mi strašně chce do něčeho praštit, což je zajímavý, protože ostatní by do něčeho kopaly v takových stavech.
I can´t také it anymore. Forget tommorow. I just wanna jump!
Vždyť to znáte, v naprostým soukromí prostě žádný masky nejsou a jsme sami sebou. Což obnáší i tohle všechno.
A zítra jdu do školy v černym. Prostě se mi chce. Stejně jako většinu uplynulých týdnů, akorát teď jsem byla pár dní hippie. To byly ty lepší dny. I´m a nightmare. A disaster. I´ll make it on my own.
Oh sakra. Já opravdu nevim co se děje. Absolutně se neorientuju a nestíhám sledovat kam ten svět spěje. A vlak jede dál. A já už se skoro ani nenamáhám, za ním běžet, abych mohla naskočit. Proč taky, říkám si někdy…
Je spousta věcí, co bych chtěla říct, jen je prostě nedokážu vyjádřit. Krom toho, už to někdo udělal dřív a dostatečně výstižně.
You´re always so right. It´s all a big show, it´s all about you. You think you know, what everyone needs. Shut up! Don´t wanna hear it. Get out! Step up! You´ll never stop me. Nothing you say today is gonna bring me down.

Don´t tell me who should I be. Dont try to tell my what´s right for me. Don´t tell me what should I do.

Is everybody going crazy? Is anybody gonna to save me?
Can anybody tell me what´s going on?

Last night I had to study for this test. I fogrot man, I´m dead. And now my brain is bursting out of my head. I can´t think, I can´t breathe. Once again. God must hate me.

Are you stuck inside a world you hate? Are you sick of everybody around? With their big fake smiles and stupid lies, while deep inside you´re bleeding.

I´m just a kid and life is a nightmare. I´m just a kid and I knot that its not fair. Wide abake I´m bored and I can´t fall asleep. And every night is the worst night ever.

Yesterday was the worst day ever. And tommorow won´t be better. It´s history repeating. Summer plans are gonne forever.
Every day is the worst day ever.

I´can´t stand another fight. And nothing´s alright. ´Cuz we lost it all. Nothing last forever. I´can´t be perfekt. Now it´s just too late and we can´t go back…

A mimochodem, taky vás nenapadá lepší věc, než na začátku čtvrťáku změnit učitelku angličtiny? U nás to taky někomu připadalo zatraceně geniální. Ale což, je docela v pohodě, zřejmě důsledná a přísná dost na to, aby nás donutila něco dělat a velice sympatická. Ještě si nejsem úplně jistá, ale ze všeho nejvíc připomíná malou kulatou rusovlasou skřítku…

But I'm a creep, I'm a weirdo What the hell am I doin' here? I don't belong here
I don't care if it hurts
http://th01.deviantart.net/fs46/300W/f/2009/178/7/7/When_soul_fly_away_by_Moniiique.jpg
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Být či nebýt?

Být
Nebýt

Komentáře

1 ~mRs.aNgeL_ ~mRs.aNgeL_ | 28. října 2009 v 6:46 | Reagovat

http://kotia-love.blog.cz/0910/1-kolo-sonp
hlásni prosím pro mě je to důležitý :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 
banner azheimer
TOPlist
Eastern Dragon Egg on Dragonadopters
Western Dragon Egg on Dragonadopters

Dark Dragon Egg on Dragonadopters
Strider on Dragonadopters

Western Dragon Egg on Dragonadopters
Dino Egg on DragonadoptersWestern Dragon Egg on Dragonadopters

Plesiodragon Egg on Dragonadopters