So many things, so little time!

5. října 2009 v 22:11 | Achája Eressiel |  Happiness Is a Warm Gun
Velice hektické stavy dneska a vůbec poslední dobou. Asi na čtvrtej pokus se mi skoro povedl úkol na výtvarku, ještě to chce dotáhnout. Ale spíš to zase zničim. Já prostě neumim navrhovat medaile, natož je kreslit. Od toho jsou přece rytci a ne zlatníci. Blbosti toto.
Ovšem, poslouchám nový Three Days Grace:) Je to dobré, na 1. poslech. Uvídíme, kdy nastoupí závislost, protože oni jsou z těch, co si můžete poustět do zblbnutí.
Pokud bych už nebyla zblblá, okolo se totiž dějou divný věci. Něco se chystá!
Dneska jsem byla na 1. hodině angličtiny, jakýsi dobrovolný cosi po škole kdesi jinde:D Od přístě tam bude nějakej angličan, to jsem na něj zvědavá. Navíc se tam budem scházet s Ufounem a Andělem, no co víc si přát. Snad jen aby mi to nezasahovalo do dílen. Budu muset pořešit u třídní, jestli to můžu nějak proházet a začarovat.

Hmm, v pátek mi konečně dali řidičák. Vypadám tam jak nájemnej vrah, klidně by za to moh
jezdit někdo jinej, prostě nepoznáte, kdo na tom je:D Ale ještě jsem nejela, to chce čas naučit se s našim autem. A nejlepší na něm je, že je černý samozřejmě, a že se jmenuje Matrix!!!:)
Byl u nás Otevřený den dveří a to jsou vám věci. Wendí se přišla na chvíli podívat, jak v dílnách nic neděláme a tak vůbec. Dnešek jsem vůbec moc nepobrala a jsem strašně zmatená.
Zjistila jsem, že Sunz v Liberci ve středu jsou jen za 150,- ale pořád nevím, jestli půjdem. Teda, chceme, ale... A ten blázen Daniel Powter! On měl datum na pátek 13 listopadu tu a teď najednou couvá. Prostě přidal další koncerty a jen ten náš smazal ze seznamu.To mi tedy vysvětlete. Já ho chci tak strašně moc vidět! Nemůžete nám takhle sprostě a bezohledně brát naše životní sny.
Tak doufám, že teda vyjsou aspoň ty Billy talent 21. listopadu a na Sunz přinejhorším pojedemem 30. prosince do Jablonce. Ale já bych je nejradši viděla teď, to by mě hodilo do tý správný nálady.
Tož, já si jdu přečíst další dím Mysanthropy, hned jak dodělám ten úkol a pak konečně spát. Jsem kaput a to je pondělí. Asi proto, že jsem za víkend moc nenaspala...
Svět je poslední dobou tak strašně divnej a já jsem mimo. Vím, kdo za to může a vůbec mi to nevadí:)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 
banner azheimer
TOPlist
Eastern Dragon Egg on Dragonadopters
Western Dragon Egg on Dragonadopters

Dark Dragon Egg on Dragonadopters
Strider on Dragonadopters

Western Dragon Egg on Dragonadopters
Dino Egg on DragonadoptersWestern Dragon Egg on Dragonadopters

Plesiodragon Egg on Dragonadopters