Za oknem prší a déšť stejně nic nesmyje

16. října 2009 v 23:17 | Achája Eressiel |  Happiness Is a Warm Gun
Až na to, že sněží. No dobře, teď zrovna možná ne.
Včera byl zase jeden z těch ´čtvrtky fakt nezvládám´den. Ty mám většinou ráda. A opět to stálo za to. Ráno je všechno totálně na pytel a všechno se tak hroutí a sere, opravdu, že vám odpoledne nezbývá, než se tomu začít smát. Samozřejmě, je naprosto nejlepší, když vám, vašim kamarádům i všem v okolí začne hrabat akorát před obědem a pak se pořád tolik smějete, že se nenajíte:D
Už nevím, co všechno se nám včera povedlo či spíš nepovedlo, bylo to vyčerpávající.
Taky to vypadá, že mi trochu začíná téct do bot a to nejen obrazně. Nemám zimní boty, moje oblíbené podzimní kožené zřejmě dosluhují.

Pomoooc. Moje nejoblíbenější boty a ono do nich teče. Už jsou tolikrát slepované a znovu podražené, že už to asi nepůjde. Takže teď mám neprotékající jen dvoje conversky a v těch je zase docela kosa. Víte co je to v jakýchkoli botách proplétat se mezi jámami na mamuty, když prší a je tam bláto? To už je lepší, když tam jezdí bagry, ikdyž nás občas nějaký chce vzít lopatou po hlavě. Ono by to neškodilo. A ještě lepší. Představte si, že jste v podkroví asi třípatrové školy, takže 4. patro, kreslíte a dole po ulici jezdí bagry a udusávače, takže celá ta obrovská stará budova se klepe tak, že neuděláte rovnou čáru(jako bych ji udělala normálně). Dělali jsme si trochu srandu, že přijely tanky.
No ale zpět. Taky i kape na maják a nejen kvůli dešti. Straší mi ve věži a mám netopýry ve zvonici, jak by řekli angličani. No prostě mi hrabe a už se to nezlepší. Sotva jsem se probrala, že je škola, začala jsem se těšit na podzim, ještě se ani nevzpamatuju, že skoro začal a ono sněží. Taky vám přijde tak divný, že sněží, když je na stromech listí, co ještě nestihlo pořádně zčervenat?
No a samozřejmě další důvod, maturita. Pomalu ale jistě mi to začíná docházet a dolehávat sem. Ani ne tak to učení, jako dílenská maturita. Navrhování, škrtání, znovu navrhování, diskuze, totální změny plánů, totální absence času a chaos. Příští týden musíme odevzdat definitivní výkres předmaturita a začít ji v dílně. Taky už máme skoro vybrané maturitní téma. Mám něco jako Soubor vlasových jehlic, hřebenů a spon. To jsem přesně chtěla, bojovala jsem za to poslední půl rok. Za věci do vlasů. Se dřevem. Moje předmaturita, náhrdelník, bude z poloviny z ořechu, zbytek ze stříbra. No to jsem zvědavá.
Hmm, co ještě. Nespím. Nevím proč. Minulý týden, jsem měla období neusínání a častého se probouzení, nočních můr a divných snů. Teď zase chodím spát strašně pozdě(v 11 nejdřív), ale aspoň usínám brzo, protože jsem utahaná, že právě teď asi padnu. A já vůbec nevím proč, když nad tím zpětně uvažuju, proč chodím spát tak pozdě, říkám si pořád něco dělám. Ale přijde mi, že jme neudělala vůbec nic. Zmatek.
No, v neděli jsem do půl 12 šila sukni a včera kreslila obrázek pro tátu. On má dneska 50. Přetrpěla jsem klasickou rodinou oslavu, kde jsme skoro podřimovala. Jen co tohle všechno dopíšu, lehnu, no spíš se zhroutím do postele a už mě nikdo nevzbudí.
Až na to, že zítra musím vstát před polednem. Pravděpodobně se pod máminým dohledem odvezu do Turnova, což bude děsná sranda, protože od zkoušek autoškoly před měsícem, jsem neřídila. A pak pojedu s babičkou na Sychrov na přehlídku plesových šatů od dob baroka po teď. Ale to snad bude řídit děda. No a pak někdy na večer se pojedu podívat na Boudu(společná chata, dlouhá historka), kde bude tatík slavit narozeniny s celou partou. Včera tu vařil několik kilo hovězího guláše. No to byl humus vážení. Taky koupil sud piva a půjčil pípu. Takhle ty jejich oslavy vypadají vždycky. Máma bude ještě dělat chlebíčky a kdo ví co…A já jí nejspíš zítra večer povezu domů. No, bude to velice dobrodružné.
Jsme zvědavá, jestli vůbec přežiju a pokud, jak dlouho vydržím ve společnosti těch ožralů.
Konečně jsem dočetla Spalovače mrtvol. Jsem z toho ve velice rozporuplném rozpoložení(to zní blbě:D), ale kdybych to tu celé chtěla vysvětlovat, byly bychom tu ještě v neděli a já chci jít dneska spát.
Tak snad jen, že jsem zase koukala na Epochy rocku. Sice jsem neviděla minulý díl se Sex pistols a punkem, ale mám ho nahraný. Dnešní metal na sto podob samozřejmě taky stál za to. Musím se mrknout, co bude příště, ale pevně doufám, že se někdy dočkám Nirvany a Guns n´ roses.
Tak už vím, zmíněných se ještě nedočkáme, ale stejně to zase bude super. Queen a U2. Jupííí:D
´Na stadionu. Led Zeppelin, Robert Plant, Queen, Freddie Mercury, Brian May, Roger Taylor, Kiss, Bruce Springsteen, Police, Sting, Dire Straits, Mark Knopfler, U2, Bono, The E Street Band... Cyklus BBC´ Tak příští pátek na ČT 2 v 21:30!;)
Opravdu nevím, co je děsivější, jestli glam rock nebo glam metal. Viděli jste Velvet goldmine(Sametová extáze)? Všichni povinně shlédnout, ten film prostě miluju:D
Taky na mě asi něco leze, je mi tak všelijak. Je to zvláštní, všechno kolem se hroutí, lidi mají zápal plic nebo třeba pásový opar, z díry na mamuty jsou najednou mamutí lázně a svět se zbláznil. Říkám to pořád, já vím. Když mě to baví.
Už se vám někdy z vyčerpaná motala hlava a písmenka? Jdu spát. Konečně.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Být či nebýt?

Být
Nebýt

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 
banner azheimer
TOPlist
Eastern Dragon Egg on Dragonadopters
Western Dragon Egg on Dragonadopters

Dark Dragon Egg on Dragonadopters
Strider on Dragonadopters

Western Dragon Egg on Dragonadopters
Dino Egg on DragonadoptersWestern Dragon Egg on Dragonadopters

Plesiodragon Egg on Dragonadopters