Točí se nad námi. Spirála s měsícem uprostřed.

28. listopadu 2009 v 17:00 | Achája Eressiel |  Happiness Is a Warm Gun
Heh, po deseti dnech mam zase chvilku času znečisťovat svět internetu. Tak do toho:D
Obávám se, že časová vytíženost, či přesněji naprostá absence času už je tu asi na pořád. Samozřejmě je to tak z poloviny moje vina. Ale jelikož jsem moc líná s tim něco dělat, asi to tak prostě ještě musíme vydržet:D
Poslední dobou se děje tolik věcí, až to není možný. Stužkovák byl aspoň z mého pohledu celkem vydařený, nakonec to byla děsná kůlna:) Myslím, že jsem tam opravdu byla jediná úplně střízlivá. Vypila jsem jen půl skleničky šampáňa jako přípitek a i to mi stačilo. Jsem zvědavá, jak dopadnu dneska.

Psychicky se začínám připravovat na další velkou zajisté divokou akci. Johanka dneska pořádá oslavu narozenin, bude jí 20. Už je to velká holka, ale pořád stejně střelenej jetel:D Ovšem řekla bych, že největší dobrodrůžo bude moje první samostatná jízda autem, už brzy. Včera jsem zkusmo jela s mámou, abych věděla a trefila. To byla moje nejdelší jízda od autoškoly. A dneska v podvečer tam pojedu sama. Respektive sama do Turnova, kde naložim Anče a Adélku, zabalíme dárek a pojedeme těma strašnejma serpentýnama k Johance.
Naše překrásná stužka na mé ještě lepší tašce:) Pokud tohle někde uvidíte, rychle pryč:D

Takže vlastně nepojedu sama, ale ono je to úplně jedno. Když se mnou jezdila máma, co by mohla v krizový situaci dělat? Jen mi občas řekne co a jak, když nevim nebo kdo ví co. Ale Anče taky řídí, dýl než já, takže ona bude naše záchrana:D
Zajímalo by vás, co se dává někomu k dvacetinám? No to budete koukat:D My taky nevěděly. A jelikož nemáme peníze, ale jsem všechny dámy velice zručné, rozhodly jsme se vytvořit vlastníma rukama co největší blbost. Myslím, že se povedlo. Jsem zvědavá, jak bude Johy reagovat, ale odmítnutí bych se moc nebála. A cože to je? Ložní prádlo, ale ne jen tak ledajaké:D Vyhrabala jsem povlaky na deky po babičce, trochu prohnala strojem, z jednoho udělala polštář a ten nebatikovala na žluto. Deka je fialová. To je prostě její oblíbená barevná kombinace. Ovšem největší sranda byla, když holky ve škole pod lavicí na obojí vyšívaly ovce z barevných bavlnek:D Já jsem to dodělávala až teď. Máme 4 ovce na polštáři, ode mě, On Léni, Adélky i Aničky. A ještě 2 na dece. Prostě šílenost. Odpovídá to naší schopnosti vyšívat:D Ale vím, že Johy zrovna tohle ocení, barvičky, ovce, ruční výroba, my…:D

Ježíš, začínaj mě chytat osycha z tý jízdy autem. Hlavně z těch zatáček. Kdyby aspoň nebyla tma. Ještě že do kopce pojedeme až zítra za světla.
Ale strašně se těším, na druhou stranu. Na to, až budu umět dobře jezdit a taky na tu akci. U Johy na mejdanu jsme byly jednou a fakt to stálo za to. A nejlepší je, že tam bude Jeremy:D To se má tak. Jeremy je gay. Už to samo o sobě mluví jasně:) Je to taky naprosto šílenej discant, co vypadá jako plyšovém medvídek, když se napije, je z něj ohromnej bavič a má nejlepší příjmení na světě. Taky bych se chtěla jmenovat Smrt. Nebo spíš Smrť:D A minule nás vezl na nádraží. A ty discárny poslouchal i v autě.
Ale to je úplně jedno, protože je to prostě pohodovém kluk a o to větší mam radost, že jsem ho odhalila dřív, než ostatní, kteří o jeho orientaci ještě nevěděli. Ty léta pozorování se někde projevit musí, mam na to prostě čuch:D Jen bych chtěla mít v okolí víc objektů k pozorování. A pak dle jejich příkladu vysvětlit některým lidem, that there's anything wrong with being gay.
Heh, to jsme se zase dostali někam jinam:)
Jelikož jsem dneska a ni včera neudělala nic do školy a zítra až přijedu, budu dělat adventní nevěnec…Tak jsem zvědavá, kdy udělám návrhy na soutěž od Preciosy a kdy začnu návrhy na maturitu. Jedno musím odevzdat v pondělí a druhý ve středu. To bude… Vlastně už je to v pytli. Potřebuju nějakej strašně geniální zdroj inspirace. Napadají mě různá témata, jako Zeměplocha, draci, Trifidi… Ale jak tohle mam zapasovat do spony, hřebínku a jehlic do vlasů? To jsem si zase něco vymyslela.
No nevadí, řešit se to bude nejdřív zítra. Asi bych měla najít oblečení, ta párty totiž bude v hawaiském stylu:)
Jo, můj zmačkaný výkres nakonec docela přežil a asi poslední týden už neulítávám na Foo fightres, ale na Alice in chains. To je mi posun:D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Snít či bdít?

Snít
Bdít

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 
banner azheimer
TOPlist
Eastern Dragon Egg on Dragonadopters
Western Dragon Egg on Dragonadopters

Dark Dragon Egg on Dragonadopters
Strider on Dragonadopters

Western Dragon Egg on Dragonadopters
Dino Egg on DragonadoptersWestern Dragon Egg on Dragonadopters

Plesiodragon Egg on Dragonadopters