Květen 2010

Svět je báječný místo k narození… tak kdo jede se mnou?!

31. května 2010 v 21:36 | Achája Eressiel |  Happiness Is a Warm Gun
school s out
Cesty osudu jsou zvláštní, nevyzpytatelné, nepochopitelné a bezmezně zákeřné věcičky. Ovšem stačí mít kolem sebe spoustu andělů a do zblbnutí si opakovat příjemnou mantru... everything´s gonna be alright…a než se jeden naděje, má za sebou maturitu.
(Což mimo jiné znamená, že můžu jet za odměnu na toho Slashe. Jupííí:D Najde se konečně někdo, kdo by jel se mnou? Ne? No já stejně jedu.)
Dnešek jsem vskutku nepochopila a byla bych přísahala, že je čtvrtek. Ovšem, ukázala se jako dobrý tah, mít sebou ´stopařský´ručník, protože ve chvílích jako je tato, každý rád vidí velký uklidňující nápis DON´T PANIC.

Ručníkový den... přeci

24. května 2010 v 20:28 | Achája Eressiel |  Happiness Is a Warm Gun
towel

Zítra jdu spáchat sebevraždu na přijímačky na vejšku... S timhle zázrakem, co mi máma dala k svátku. To je nejlepší dárek pod sluncem. Ať už na vás svítí kterýkoli...
Tak všichni zítra s ručníkem!:D
dont panic

__flashReplacement__

Všude! Oni jsou úplně všude! Cylindry!

4. května 2010 v 22:29 | Achája Eressiel |  Happiness Is a Warm Gun
rainy
Heh. Dneska jsem fotili tablo. Dopadlo to úplně jinak, než jsem posledního půl roku plánovali. Secese byla pro dobro lidu zrušena, ty šperky prostě nevypadaly správně. Takže jsme se všichni fotili v cylindru na sto způsobů. To jsem přesně chtěla:D
Ale jak mam asi být myšlenkami přítomna u učení, školy a tak vůbec, když mam kolem sebe takový věci jako cylindry, lidi co je nosej, leváky, zajímavý tvory a brány do jinejch světů? Nebo třeba lidi, co nám půjčujou tu úžasnou věc na focení, lidi co se mi o nich zdá… dneska se i zdálo o barvení vlasů. Pokoušela jsem se stvořit si na hlavě duhu, chytlo to špatně a při pokusu to napravit, jsem půlku hlavy měla růžovo bílou. Po učesání to byl totální emo účes, černej s patkou a tamty barvy ve spodu. Ale on měl svou hřívu taky podbarvenou růžově, neonově. A potkali jsme se v místním muzeu na gothic výstavě, která následně vyústila v obchoďák a pořádnej zmatek.
No, aspoň že už se mi nezdá o tulipánech. Vim co to znamená, což byl asi účel, ale nedokážu s tim nic dělat. Já se fakt snažim:D Ale.. no nic.
banner azheimer
TOPlist
Eastern Dragon Egg on Dragonadopters
Western Dragon Egg on Dragonadopters

Dark Dragon Egg on Dragonadopters
Strider on Dragonadopters

Western Dragon Egg on Dragonadopters
Dino Egg on DragonadoptersWestern Dragon Egg on Dragonadopters

Plesiodragon Egg on Dragonadopters