Červen 2010

A těď, když mě omluvíte, musím chytit svůj světelný paprsek

27. června 2010 v 23:06 | Achája Eressiel |  Happiness Is a Warm Gun
paprsek
Konečně jsem si pustila K-PAX, neboli Svět podle prota. Chystala jsem se na to celou tu dlouhou dobu, od chvíle, kdy jsem to dočetla. Což je asi tak týden. Těžko říct, jeden rychle ztratí pojem o čase, když se jen fláká.
Ten film je, stejně jako všechny ostatní filmy podle knížek… Já nevim. Pro to není slovo. Tak… neúplný? Možná. Vzhledem k tomu, že 1. i 2. díl knížky je naprosto perfektní a ještě jsem to nedostala z hlavy, páč jsem trvalo fascinována… Nečekala jsem, že ten film se tomu nějak přiblíží. Ale všeho všudy, jsem si jen 2 postavy představovala přesně tak, jak je ztvárnili. Toho chlápka, co mu všechny smrdí a paní Archeerovou, která si ho časem vezme.

Fuckin´ awesome!

9. června 2010 v 2:12 | Achája Eressiel |  Happiness Is a Warm Gun
sound of feeling
Oh my God! Oh my fuckin´guitar God!
I still can´t believe it. Do you know that feelings, when the craziest dreams come true? All the time I didn´t know, if Iam dreaming or not. It seems it can´t be real. I saw him. I realy saw him!
It´s so unbelievable. What he does. And... voices with nothing to say... singing all songs of yesterday...
Ehm... so...I don´t know. All that feelings, it was like ecstasy. It was ecstasy. I wanted last it forever. I just wished... don´t go. Stay here with us. We want one more song, or two.  We´ve got two. And at the end, when he had no shirt, there was nothing to think about. Just enjoy every fucking moment of this... excessive experience.

Nothig´s gonna change my world...

8. června 2010 v 0:00 | Achája Eressiel |  Happiness Is a Warm Gun
slash
Svět je strašně zmatenej, chaotickej a neuspořádanej. Nebo spíš já jsem. Král ví proč. Jeden by měl mít pořádně klid, ale já se nedokážu zastavit. Asi ze setrvačnosti nebo co. A přitom nic nedělám, jen celý dny ležim v knížkách nebo u počítače, nebo v šití. No tak jo, to je asi činnost…
V pátek jsme měli pomaturitní rozlučkovém večírek.
banner azheimer
TOPlist
Eastern Dragon Egg on Dragonadopters
Western Dragon Egg on Dragonadopters

Dark Dragon Egg on Dragonadopters
Strider on Dragonadopters

Western Dragon Egg on Dragonadopters
Dino Egg on DragonadoptersWestern Dragon Egg on Dragonadopters

Plesiodragon Egg on Dragonadopters