Červenec 2010

Sedmkráte pomstěni na věky věků. Bubeníci

28. července 2010 v 20:14 | Achája Eressiel |  Let it Bleed
avenged sevenfold
Včera a dnes jsem si utvořila velice zajímavý a emotivní Avenged sevenfold den. Proč? Protože, jak už jsem tu nenápadně naznačila tou blikající věcí v menu(která je mojí výroby), včera nastal konečně ten dlouho očekávaný akt. Aneb, když se Noční můra probudí k životu. Onu desku Nightmare jsem si našla a pořídila i s bonusy. Našla jsem si jakési Live dvd z roku 2008. Což mě přivedlo k faktu, že jsem ještě neviděla All Axcess. Shlédla jsem to včera večer… a byla to fakt síla. Brečela jsem stejně jako na konci nového videa Nightmare.
Je fakt, že ve většině případů od smíchu, protože ti chlapci jsou totálně šílení:D Ale když se postupně probrali celým svým životem a Matt mluvil o jejich kamarádství, to už bylo moc. ´At first, we´re all the best friends. The Rev is my best friend whole life. Synyster was always his best friend…´

Having warm, but fine Beatles time

17. července 2010 v 1:35 | Achája Eressiel |  Happiness Is a Warm Gun

The beatles
Help! Padám vedrem, pomalu ale jistě se rozpouštím a přilepuji ke všemu kolem. Voda nepomáhá, vějíř nestačí, ven za bílého dne nevycházím.
Obilí
Snad jen počítač to zvládá, když dostal větrák navíc. Království za Kanadu!
Elfové nejsou na tohle počasí stavěný. Sežehne mi to listy a buju jako chudák Fíkus, co měl šok, když byl víc než před měsícem přesunut pod jabloň. Dokonce i naše skromné bylinky měly tou dobou sluncem spálené listy. Už si zvykly. Ale to mě nehrozí. Máma mi koupila opalovací krém s faktorem 50:) Jenže už jsem se stejně spálila na Votvíráku, 15 mi nestačila. Kde je konec mé bledé kůži? No dobře, poznamenány byly jen ruce a ramena:D Opalovat se, to tak! Dokonce ani Vikču to na slunci nebaví!


Máničky, klobouky a rock´n roll na věčné časy

8. července 2010 v 11:00 | Achája Eressiel |  Maybe Memories
boyfriend music
Nemůžu uvěřit, že už je to měsíc. Najednu stranu mi to přijde mnohem dýl, na druhou , jako kdyby to bylo předevčírem. Včera ne, to bych dneska byla hluchá:D Tenkrát jsem nebyla schopna slov, tak se to pokusím shrnout teď. Ale jen lehce. Taky teprve teď jsem se odvážila pustit si nějaký záznamy. Kupodivu to nepřináší tolik nostalgie, jak jsem čekala. Spíš je to radost a trvalé neuvěření, že jsem to fatk zažila. A na takovýhle akce se nezapomíná:)
Pevně doufám, že Slash se zase bude angažovat s Velvet revolver, jak někde nedávno zmínil, a až je dá dokupy(nevíte o zpěvákovy, co by se jim hodil?:D), opět se tu staví. Slash vždy a všude, bez váhání:)

I´m gonna change the World

2. července 2010 v 16:25 | Achája Eressiel |  Happiness Is a Warm Gun
touch the sky
Wooohou:D Neuvěřitelné. Nechápu. Děkuji. No toto. Páni! Heh:D
Přijali mě na vysokou, jakkoli šíleně to zní!:D  Ještě před pár lety jsem si stála za tím, že mě tam nikdo nedostane. A teď toto. Jedinej pokus a já měla poslední dobou takový... ne nervy. Ale by jsem šíleně nedočkavá, až mi to skoro začalo být jedno:D Což se jen stupňovalo s počtem dotazů za den: tak co, už tě vzali? Ještě nevim, do dvou týdnů... Co je to za šílenost? Copak tam někdo ještě je, aby to teď rozhodnul? Nemám páru.
banner azheimer
TOPlist
Eastern Dragon Egg on Dragonadopters
Western Dragon Egg on Dragonadopters

Dark Dragon Egg on Dragonadopters
Strider on Dragonadopters

Western Dragon Egg on Dragonadopters
Dino Egg on DragonadoptersWestern Dragon Egg on Dragonadopters

Plesiodragon Egg on Dragonadopters