Srpen 2010

Trutnov Den 4. poslední

29. srpna 2010 v 18:44 | Achája Eressiel |  Maybe Memories
imagine
Závěrečná a nejdelší část průběžných zápisků z jiného světa, video, víc fotek v galerii.
Tahle noc byla úplně nejpohotovější, asi stejně jako následující den. Nevím, jestli byla míň zima nebo jsem si zvykla. A možná je to i duševním rozpoložením.
Opět jsme zašly na čaj a snídani. Nebyl čas si to Maté pořádně vychutnat, páč máma spěchala na Magorovo předčítání. Šla jsem taky, ale když se přes půl hodiny nic nedělo(kromě promítání fotek), odebrala jsem se do Krišna kampu. Akorát začínala přednáška o duši. O její věčnosti, o různých částech naší osobnosti, hmotném světě…
Bylo to vskutku fascinující a nebo je to tím jejich ´kazatelem´. Je v něm něco, co nutí lidi se usmívat, jak mi prvně řekl Dasa. A většina toho vědění, o kterém ´kazatel´ mluvil byla prostě…Jako když to v sobě jeden má, naprosto samozřejmé věci, které si ale nedokáže naplno uvědomit, dokud je někdo nevysloví nahlas.

Trutnov Den 3

26. srpna 2010 v 23:47 | Achája Eressiel |  Maybe Memories
oko2
Víc fotek v galerii.
Po studené noci proběhlo poněkud akční ráno. Naši sousedi dělali brajgl a jeden se snažil domluvit s partičkou cizinců, aniž by znal slova. V touze mluvit s někým anglicky jsem se donutila a potom co odešla jedna ´překladatelka´, jsem se k nim vetřela. Ten Čech se jim snažil dát nějakou trávu, nebo oni chtěli od něj. Každopádně byli všichni úplně zhulený. Ale na to jsem celkem zvyklá, tak jsem zůstala možná i půl hodiny, bavila se s nima a tlumočila. No srandy kopec, němci praštěný.
Pak jsme šly s mámou posedět do čajovny a nasnídat se. Miluju Yogi! Napsala jsem přitom pohledy třem dobrým duším a šla do města najít poštovní schránku. Vlastně jsme ještě mezi tím absolvovaly open air polední pohošlužbu. To fakt stálo za to, kdyby takoví vyli všichni knězi, tak možná chodím do kostela.

Trutnov Den 2.

25. srpna 2010 v 1:46 | Achája Eressiel |  Maybe Memories
peace
Takhle to bylo dál. Během dne přidám videa, jestli se mi je povede nahrát na youtube. Víc fotek v galerii.
V noci je nebetyčná zima. Vzhledem ke sklonu kopce, kde sídlí nejen naše teepee, jsem pořád sjížděla na spodní stranu stanu. Skupinky lidí na sebe skoro celou noc pořvávaly ´hovnooo´, a nikdo neodpověděl ´Rubyyy´. Ačkoli naši sousedi se o tom ráno bavili.
Trutnov je nádherné město. Aspoň ta historická část, to je něco pro mě. V jakémsi záchvatu jsme se s mámou rozhodly vylézt k pomníku na Bojišti. Šílená věc. Všude popisovali průběh bitvy, ale samotný její důvod se tu jeden nedozví. Jako by bitvy a války měly smysl, že.
Všude je tu úplně červená hlína. Proto asi všechny ty Rudé tváře.

Trutnov Den 1.

23. srpna 2010 v 20:56 | Achája Eressiel |  Maybe Memories
Peace
Hurey, zase doma, utahaná ale živá a o něco jinačí. Přijely jsme dneska v půl čtvrtý ráno a v deset se vstávalo. Ale spát zase ve vlastní posteli a absolvovat sprchu! Během celého festivalu jsem si průběžně zapisovala zážitky a dokončila to dneska odpoledne. Je to 8 hustě popsaných listů A5, první den jen jeden a postupně to narůstalo. Taky mám spoustu fotek a videa, takže je na co se těšit. Jen co to všechno dám do kupy a přepíšu:)

´…si musí vyměnit strunu, to je skvělá příležitost k návštěvě jiných galaxií.´
Připadám si, jako bych prošla zrcadlem a potkávala nejrůznější světy divů, skrze které vede cesta domů.
"Všímáš si, kolik tu je hezkejch lidí?", prohodila jakási slečna ke kamarádce, když jsme se střetly pohledem. Přesně vím, co tím myslela. Nikdy jsem neviděla tolik bytostí pohromadě a to většina přijede zítra. Samozřejmě, že jsou tu i obyčejní ´lidé´. Ale ten pocit, že jsem konečně našla místo, kde nejsem divná, kde je někdo jako já…

Na sever ke hvězdám a květinovým dětem

18. srpna 2010 v 22:43 | Achája Eressiel |  Happiness Is a Warm Gun
freak out
Wuuuhooo:D Mám totálně Placebo náladu. Problém je ten, že mi právě dohrálo poslední cédo, nemam náladu nanic jiného a nechce se mi to poslouchat celý znova. Co s tím?:D
Vyřešeno, pustila jsem si to, kterým jsem začínala včera. Téměř celá diskografie mi není dost! Ale když já z nich mam takovou radost, neposlouchala jsem je strašně dlouho.
No dobře, přejdeme na reálné problémy. Jsem poněkud nastydlá a jako vždy v době, kdy se to ale vůbec, vůbec nehodí! Zítra odpoledne odjíždíme s mámou na Trutnov. Já se tak strašně těším! Ehm, ale k tomu se ještě vrátíme.

V nekonečnu

15. srpna 2010 v 23:31 | Achája Eressiel |  Poetic Tragedy
V hlubinách Vesmíru
Vzdálené světy planou
Jak démanty na hávu noci

Vampires will never hurt you

15. srpna 2010 v 15:16 | Achája Eressiel |  Proud Vědomí
vampire
Hurá, zase jednou nějaký můj koníček:D
Ze všeho nejdřív se musím vyjádřit k Twilightu, ať to máme z krku a můžem popojet na opravdový upíry.
Ano, přiznávám. Četla jsem všechny 4 knížky, některé dvakrát a to ještě před příchodem toho katastrofálního filmu, jehož shlédnutí jsem se velmi bránila. Neúspěšně.
Nečinilo mi problém, každou z těch knih sfouknout za víkend, totálně se do toho zažrat a na nějakou dobu žít duší spíš ve Forks, než tady.
Ale v žádným případě jsem se bláznivě nezamilovala do nikoho z těch upírů (nebo vlků). Snad jen Alice by stála za hřích:D Ehm, ne, dobře.

(j)Apokalypsa na nečisto, aneb když se život úplně vymkne kontrole

9. srpna 2010 v 20:07 | Achája Eressiel |  Let it Bleed
rain
I said ´It can´t rain all the time.´ But obviously it can.
V pátek odpoledne jsem se našla s Ufounem ve vlaku, který nás měl zavést vstříc netušeným dobrodružstvím. Byla poněkud jiného rázu, než na jaké jsme se už dlouhé měsíce těšily. Nabraly jsme směr hrad a podhradí, držíce se davu a nervózně sledujíc oblohu. Nutno podotknout, že obloha nebyla v dohledu vinou ´mračných´hradeb, které pohltily i hradby Bezdězu.
Ideální festivalové počasí vypadá vskutku jinak, ale já jsem překvapivě neztrácela optimismus. A to se moc často nestává. Stejně to k ničemu nebylo, příště si asi ušetřím námahu a budu pesimista jako vždy. No dobře…

Girl or boy? Take it all!

1. srpna 2010 v 16:40 | Achája Eressiel |  Boys likes Boys
Support gay rights
Tak dlouho jsem se chystala a těšila na tenhle článek, až se mi dneska zdálo o gayích. Né, že by to bylo něco zvláštního.
Přiznávám, že jsem nikdy nepochopila smysl akce ´Téma týdne´, ale nevadí. Kdysi jsem prošvihla Beatles a současnému tématu jsem nemohla odolat. Konečně příležitost předvést světu svůj názor v plné parádě:D A asi to bude pořádně zmatený!
gay means happy
Homosexualita je pro mě už léta věcí naprosto samozřejmou. Pro nedostatek vhodných slov bych to nazvala svým koníčkem, zájmem. Jednoduše mě to fascinuje.
Přečetla jsem něco málo článku na toto téma a většina mě dost naštvala.
banner azheimer
TOPlist
Eastern Dragon Egg on Dragonadopters
Western Dragon Egg on Dragonadopters

Dark Dragon Egg on Dragonadopters
Strider on Dragonadopters

Western Dragon Egg on Dragonadopters
Dino Egg on DragonadoptersWestern Dragon Egg on Dragonadopters

Plesiodragon Egg on Dragonadopters