Září 2010

Životem a světem křižovat na draku, to by bylo.

28. září 2010 v 0:41 | Achája Eressiel |  Happiness Is a Warm Gun
Drak

Posledních několik dní jsem strávila v Africe, Británii a Francii mezi stránkami 4. dílu Temeraira. Jak já tu knížku miluju. Těšila jsem se od června, co jsem viděla, že už to přeložili. Král ví, jak dlouho budu čekat na překlad dalšího dílu. Ale stojí to za to.
V záchvatu čtecí nálady jsem sáhla po Slashově autobiografii a po několika měsících dočetla aspoň tu první kapitolu. Nevím, kdy bude čas pokračovat. Nebýt toho, že občas potřebuju slovník, ani bych si nevšimla, že je to anglicky. Ono dva dny opětovného poslouchání BBC rádia a posledních několik týdnů s Doktorem Who(poslední sérii s Tennantem si šetřím, bez něj to nebude ono)… Mají na svědomí, že bych ten britský přízvuk mohla poslouchat celý život.

What the fuck is wrong with nowadays music?!

14. září 2010 v 20:45 | Achája Eressiel |  Happiness Is a Warm Gun
BOOTS
Celý uplynulý týden byl u mě poněkud akčnější, než se čekalo. Zvláště oproti nicnedělání předchozí doby. Zrovna se mi nechce zrovna o tom rozepisovat, ale jen něco zmíním.
Kromě úterní akce z minulého článku se plánovaně udál špérácký Seznamovák. Bylo tam málo prváků, ale za to obstojně dalších lidí, i od nás ze třídy. Jen Léňa
a Johanka mi tam chyběly. A Marťa, ale ta předem řekla, že nejede. Johanka to téměř slíbila, ale známe ji. A o Léně se mi noc předtím zdálo, že nepřijede. Asi začínám mít věštecký sny, fajné.
Tatík byl od čtvrtka do dnešní noci na tradičním srazu Lehokol(až teď jsem si uvědomila, jak tu byl klid, když se nikdo nehádal…).

Walking on the stars, in peace, with The Doctor

7. září 2010 v 21:32 | Achája Eressiel |  Happiness Is a Warm Gun
Dr. Who
Včera se mi zdál sen, o tom, jak jsem s mámou jela na zápis na vysokou. Byl to podivně zmatený mix čehosi, přímaček a Trutnova. Dorazily jsme samozřejmě na poslední chvíli a já si doma zapomněla papír s žádostí o kolej.
Skutečný zápis se konal dneska, a tak jsem dbala varování a asi milionkrát si zkontrolovala, jestli mám všechno a dobře vyplněno. Naštěstí to proběhlo bez komplikací, více méně. Protože tam nikoho nezdám, je ve hvězdách, s kým budu na pokoji. Stěhování proběhne na Svatého Václava. A budu mít kartu ISIC juchůůů. Z nějakých důvodů mám kvůli tomu strašnou radost:D

Control

1. září 2010 v 14:59 | Achája Eressiel |  Pohyblivé Obrázky
Celkem psycho vážení. Využila jsem příležitosti, že to dávali v tv a konečně se podívala na film Control o Joy Division, nebo spíš o Ianu Curtisovi. A stálo to za to.
Pročpak to? Ze zvědavosti. JD neposlouchám, zkoušela jsem to párkrát, ale jejich hudba je dlouhodobě neúnosná. Když mam náladu na pořádnou depku, tak chci, aby to stálo za to. Proto sic ve stejném žánru, ale volím The Cure. Jejich hudba je melodičtější a Robert Smith má lepší hlas, vlastně jeho hlas naprosto zbožňuju. Pro změnu:)
banner azheimer
TOPlist
Eastern Dragon Egg on Dragonadopters
Western Dragon Egg on Dragonadopters

Dark Dragon Egg on Dragonadopters
Strider on Dragonadopters

Western Dragon Egg on Dragonadopters
Dino Egg on DragonadoptersWestern Dragon Egg on Dragonadopters

Plesiodragon Egg on Dragonadopters