Prosinec 2010

So don´t look back on yesterday. I wanna scream out, no more hiding...

31. prosince 2010 v 1:02 | Achája Eressiel |  Maybe Memories
love yourself
Jaká to zvláštní vlastnost lidstva, ohlížet se koncem roku za uplynulými dny, jako by nový rok měl být v něčem jiný…Původně jsem vůbec nechtěla… ´Never looking back´
…ale jedno kouzelně napsané počtení o dobách minulých mě přimělo k zamyšlení. Možná by bylo hezké připomenout si některé nenápadné momenty a s nostalgií pomyslet na ty nápadně důležité.
Nehledě na velikost některých reálných povinností a skutků, obrovskou roli v tom hraje hudba. Jako v celém mém životě. Bez hudby by byl, bych já byla poloviční a vše by bylo nebetyčně šedé a nudné.

Zima

Everything is perfectly beautifull and I love you all motherfuckers

20. prosince 2010 v 21:18 | Achája Eressiel |  Happiness Is a Warm Gun
noty
Oh yeah, happines is a warm gun and I have an english mood again, for weeks. Talking with myself more than usual, thinking in english and … Let´s stop for now.
Nanana, hrabe, žeano:D Od ráda mě okupuje bezdůvodně dobrá nálada, přestože povinnosti se na mě kupí a už přesahují i ty hromady sněhu. Ale o jednu míň, vysloužila jsem si před pár hodinami zápočet z Textilních vláken. Poznat pod mikroskopem velblouda není těžké.

So long and goodbye The Doctor

12. prosince 2010 v 0:36 | Achája Eressiel |  Pohyblivé Obrázky
ten is my doctor
Ach božínku. Konečně jsem dokoukala 4. sérii Doktor Who. Šetřila jsem si poslední díly a natahovala to, jak se dalo. A zase jsem brečela jak želva. (Proč se tohle říká? Už jste viděli želvu brečet?)
No, ještě mi zbývá Vánoční speciál z 2. série, na který jsem tou dobou zapomněla. Aspoň mi to vyjde krásně do Vánoc, jak jsem si naplánovala.
Tohle… to se ani nedá popsat slovy, všechny ty pocity. Nevím co dřív.
Přijde mi to jako věčnost a přitom jsem s ním strávila asi tři měsíce. Ze začátku jsem byla schopná koukat na několik dílů denně(když jsem ještě neměla školu, vlastně jsem začala koukat z nudy a protože mi skončil jiný seriál), pak už nebylo tolik času, tak několik za víkend a když mi asi před měsícem začal docházet materiál(měli jsem doma celé 4 řady), šetřila jsem si jeden díl na víkend. Prostě jsem to potřebovala vidět a zároveň, aby to vydrželo co nejdéle.
Nepamatuji se, kdy mě naposledy něco okamžitě tak pohltilo a nepustilo. Spíše to s 2. řadou chytilo ještě silněji.

Planeticky

10. prosince 2010 v 22:58 | Achája Eressiel |  Maybe Memories
once open a dream
Některé momenty jsou opravdu zvláštní.
Stejně tak setkávání s přáteli, po době, která zdála se jako věčnost a uplynula rychleji než voda.
Akce plné masek a divadla, které je asi dobré, když vás nutí smát se a nepřestat, nehledě na to, že neznáte pointu. Schovávat se za masku může být vtipné i osvobozující. Ale maskovat se za reálnou osobu obývající stejnou místnost a vypadat věrohodněji, než ona osoba, to je vskutku umění.
Přišla i celá parta z Bradavic a byla úplně opravdická. Harry, Ron, Hermiona, Ginny, Dobby, Hedvika, Snape, Hagrid a dokonce i Brumbál se ukázal. Zajímalo by mě, jestli má pořád Bezovou hůlku.
Zato od Borata rychle pryč.
banner azheimer
TOPlist
Eastern Dragon Egg on Dragonadopters
Western Dragon Egg on Dragonadopters

Dark Dragon Egg on Dragonadopters
Strider on Dragonadopters

Western Dragon Egg on Dragonadopters
Dino Egg on DragonadoptersWestern Dragon Egg on Dragonadopters

Plesiodragon Egg on Dragonadopters