Padnu za vlast a budu pouze snít...

4. ledna 2011 v 20:04 | Achája Eressiel |  Let it Bleed
stop
Jsem totálně kaput. Posledních několik dní, vlastně asi od Vánoc, jsem trpěla záchvatem pracovité tvořivosti. Či snad tvořivé pracovitosti? No každopádně se toho muselo využít, protože bylo třeba udělat až moc věcí. Kromě 3 kreslených zátiší o prázdninách a nějakých dalších věcí, jsem včera a dneska pracovala jako divá na papírových šatech do ateliéru. Dnes jsme je konečně šťastně dodělala, zítra jsou na focení a v pondělí se spoustou dalších prací se vystaví. Přičemž několik těch dalších prací ještě není hotovo, či spíše ani začato. To bude zase klidný víkend.
Ovšem z toho všeho jsem byla velice rozlítaná a nemohla se zastavit. Než jsem přišla na pokoj, s tím, že za chvíli skočím ještě oběhnout město, když jsem tak akční. Sedla jsem si… a už se nezvedla.

Však ono město počká do zítra že. Pokud se na něj vůbec dostane. Zítra dopoledne dostanu snad zápočet z Kresby, za ukázání všech prací plus těch 3 zátiší, pak zapsání zápočtu z Dějin a Estetiky, pokud byl můj referát dobrý. Pak focení šatů, možná město, knihovna, přednáška…. A to všechno do 6 večer. Uf.
botky

Já se nemůžu zastavit, ani když sedím. Hlava mi jde z toho kolem. Zastavte mě někdo!
Na začátku nějakýho celoročního horoskopu, co jsem vlastně ani nechtěla číst, stálo, že se až do června nezastavím. No super. Myslím, že nejdýl koncem února padnu za vlast, jestli mě všechny ty zkoušky neskolí dřív.
Vůbec nevím, jak nastartovat mozek na učení a logické myšlení. Poslední 2 týdny jsem provozovala pouze tvořivé umění.
Což mi připomíná, jak jsem si slíbila, že sem budu přidávat svá různá díla. Kde začít? Asi u dílenských výrobků ze střední. Pak se uvidí. V zásobě toho mám překvapivě hodně, ať už jen za 1. Semestr tady nebo veškeré domácí tvoření.
Protože nehledě na to, že Destinaetus prohlásil ´máš skvělý deník´(díky:D), nechci mít jen deník. Dospěla jsem do fáze, kdy se chci chlubit světu s tím, co umím:) K tomu taky slouží minulý článek.
No a to co jsem původně chtěla sdělit. Požádala jsem o vyškrtnutí z Autorského klubu, nad čímž jsem uvažovala nějaký ten pátek a z různých důvodů. Rozhodnout se, mi pomohl nově se zjevivší klub, kterého už jsem hrdě členem. Klub snílků, žeano:)
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 kidbk kidbk | Web | 6. ledna 2011 v 11:41 | Reagovat

Občas začínám propadat podivným pocitům, které mi přivádějí zhrození ve formě studia příštího roku, jindy mi zase plně stačí letošní ročník a jeho kriticky (zatím) nezvládnutá výplň.
Jsem si jistá, že se soustředím na špatné věci, místo těch opravdu důležitých pro osobnostní rozvoj. Měla bych se nad sebou vážně zamyslet a něco s tím konečně udělat.
Tedy, nechť Tvé zápočty i jiné zkoušky dopadnou na výbornou a dopřejí Ti spokojenost sama se sebou.
Mimochodem je úžasné vídat tu Tvou tvorbu. Člověk se hned cití býti součástí jakési osobní galerie a umu někoho jiného. Velice pěkné.
Tak mě napadá, jak dlouho tak může trvat ušít šaty? Ne moc lehké ani těžké.

2 kidbk kidbk | Web | 6. ledna 2011 v 15:41 | Reagovat

Jelikož pomalu ztrácím veškerou naději na nalezení plesových šatů dle představy, započalala jsem uvažovat nad tím, nějaké si spíchnout vlastnoručně. Na ples se mi letos nechce, i když žádný takový už nikdy nebude. Šla bych tam jen kvůli dívkám, jejich úsměvům z velkého večera a setkání s profesorem, který přesídlil na jinou školu, tedy není moc možné ho v jiný čas vídat. Uvidím, jak to celé nakonec dopadne, neboť tajně, a někdy i nahlas, doufám, že se mi do toho dne vyskytne vytoužený výlet s chlapci do Anglie. Ovšem kdoví..
Jaké jsi měla šaty Ty?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 
banner azheimer
TOPlist
Eastern Dragon Egg on Dragonadopters
Western Dragon Egg on Dragonadopters

Dark Dragon Egg on Dragonadopters
Strider on Dragonadopters

Western Dragon Egg on Dragonadopters
Dino Egg on DragonadoptersWestern Dragon Egg on Dragonadopters

Plesiodragon Egg on Dragonadopters