Únor 2011

Blyštivé maličkosti

27. února 2011 v 23:12 | Achája Eressiel |  Šperkovnice
Douho jsem nepřidala žádnou svou zlatnickou tvorbu, a že starých kousků mám v zásobě ještě dost(ony spíš nejsou žádné nové) Dnes to budou spíš maličkosti, ale i ty se počítají. Pořád se pohybujeme v první povině třeťáku.

Tuhle malou roztomilou kočičku jsem dělala mámě k vánocům. Kočkami je úplně posedlá, doma nám běhá 6 živých a nějakou dekorativní najde všude, kam váš pohled zabloudí. Tohle kotě má asi 5 cm, je vyřezané z mosazného plechu a zdobené stříbrným filigránovým drátkem co mi zbyl z minulé práce(a já se ho nechtěla vzdát:D).
Není leštěná, nýbrž jen nedbale přejetá smirkovým papírem, pro iluzi srsti, že ano:) Patří k ní ještě podstaveček z drátu. A už dva roky nám stojí doma na poličce:)

Zajímavé časy, plné dobrého života, čaje a páry

25. února 2011 v 21:59 | Achája Eressiel |  Happiness Is a Warm Gun
Mám teď velice zajímavé časy. Skoro týden točím dokola veškerá cd Abney park a možná mi z toho trochu hrabe. Ta písnička, co dal Destinaetus k novému, nádhernému Snílkovskému layoutu, mě naprosto dostala. Přesně to, co jsem potřebovala. Mé steampunkové a neustále narůstající období se díky tomu začíná vymykat kontrole:D Ale ta hudba je úžasná! Skočná, že jednoho nutí tancovat, omamný temný hlas Kapitána Roberta dodává správnou atmosféru. A ty občasné flétničky nebo podobné věci mě vrací do dávných období středověku a historického šermu. Jej, teď se mi po tom zastesklo. A ještě když je jeden vidí! Ty kostýmy a co teprve jejich nástroje!?

Vzpírat se Osudu, to se nedělá, nedělá…

17. února 2011 v 22:39 | Achája Eressiel |  Happiness Is a Warm Gun
destiny
Cestičky Osudu jsou zákeřné a nevyzpytatelné. Může se zdát, že je k nám krutý a nepřejícný. Ale nakonec se vždycky ukáže, že každá věc má svůj smysl a všechno nepřesně tak, jak má být.
Dnes se mi to uvědomění opět připomnělo. Víc než týden jsem s děvčaty domlouvaly, pod mým vedením, posezení v čajovně. Netušila jsem ,že může být tak složité najít společný čas 4 lidí. Mělo se konat v pondělí, kdy jsem na poslední chvíli objevila změnu otevírací doby a pondělky zavřené. Přesunuly jsme to teda na čtvrtek. Přijela jsem do města a co to nevidím! Čajovna má dnes zavřeno. Na chvíli mě opustil všechen optimismus a vskutku mě to mrzelo.

Smíření Všehomíra ve velkém vzduchoprázdnu

8. února 2011 v 0:37 | Achája Eressiel |  Happiness Is a Warm Gun
Doctor party
Ach, jaká doba, kdy jsem se tu naposledy mihla. Přímo celý elfský věc. A co věcí se za tu věčnost stihlo stát. A já měla takovou chuť se o ně podělit zrovna, když nebyl čas se ani zastavit a vydechnout. A teď už se několik dní válím doma, oplývám leností a nevím kde začít.
To se ukázalo být hlavním problémem posledních dní a mé existence. Nevím, za který konec chytit život. Těžko říct, jestli o je přemírou konců nebo nedostatkem větví…ehm, končetin.
Takže, zkusíme nejlépe popořadě, prolétnout všechno důležité či naprosto zanedbatelné, co se událo od minule.
banner azheimer
TOPlist
Eastern Dragon Egg on Dragonadopters
Western Dragon Egg on Dragonadopters

Dark Dragon Egg on Dragonadopters
Strider on Dragonadopters

Western Dragon Egg on Dragonadopters
Dino Egg on DragonadoptersWestern Dragon Egg on Dragonadopters

Plesiodragon Egg on Dragonadopters