Duben 2011

Fallin‘ in…to another space. So don’t stop me now!

29. dubna 2011 v 23:03 | Achája Eressiel |  Happiness Is a Warm Gun
Maybe it's the sun, maybe the spring that makes my head spin around. Somethimes I feel like flying and whem I fly to high, my head just crashs to the ceiling. And i don't care, it makes me laugh. The world is falling apart, it's falling on my shoulders. There is not enough time, when I want to do soooo many things. I'm still laughing like buddhist monks. Or maybe it's just madness.

Setkávání v dávných časech aneb Libušínská dobrodružství

25. dubna 2011 v 16:09 | Achája Eressiel |  Maybe Memories
*Velice dlouhé a vyčerpávající psaní a spousta fotek k tomu(prosím začít od spodu)*
Po rychlých přípravách, expresním šití a upravování gotických šatů, zmatených domluvách a nedorozuměních, jsme s P. přeci jen v pátek vyrazily na Libušín. Měli jsme se připojit k mé dávné skupině Rytířů Turnovského Meče, tedy aspoň k tomu málo, které jelo. Naše skromná skupinka cestovala ve dvou autech a já neměla ani tušení, že my dvě pojedeme s mou skoro spolužačkou špéračkou. Tato P. zastala mé místo v tancích, když jsem víc než před rokem šerm přestala stíhat, a už zůstala. A přestože jsme se trochu znaly, teď jsme se celkem našly.

Zloděj času se potlouká kolem a v podpsovitém počasí se sKryl

13. dubna 2011 v 23:20 | Achája Eressiel |  Let it Bleed
Dva týdny duchovní euforie vystřídaly dva týdny šílenství reálného světa. Moc mne netěší, že minimálně do konce dubna se má situace nezlepší. Všechno se prostě rozhodlo, že se to na mě sesype najednou. Jak už to tak bývá. Jeden nemá měsíc do čeho píchnout a teď by potřeboval, aby byl každý den, nebo radši noc, o polovinu delší.
I mé dlouhotrvající veselí se zaleklo a nenápadně vzalo do zaječích. Přijde mi, že musím vykonat v krátkém čase ještě víc činností, než loni touhle dobou a to jsem měla před maturitou. Hlavním důvodem je to, že všechny dubnové víkendy mám zaplněny akcemi, na než se velice těším. Alespoň na tu před velikonoční, o které se ještě zmíním.
banner azheimer
TOPlist
Eastern Dragon Egg on Dragonadopters
Western Dragon Egg on Dragonadopters

Dark Dragon Egg on Dragonadopters
Strider on Dragonadopters

Western Dragon Egg on Dragonadopters
Dino Egg on DragonadoptersWestern Dragon Egg on Dragonadopters

Plesiodragon Egg on Dragonadopters