Květen 2011

Things are out of control and they say curiosity killed the cat

31. května 2011 v 0:01 | Achája Eressiel |  Happiness Is a Warm Gun
Svět se se mnou houpe. Ještě pořád. Vlastně stále víc. Ten volný pád je sice fajn, ale jinak je můj žaludek celkem proti. Pravda, z těch výšek je celkem pěkný výhled, až na to, že já se výšek vždycky bála. (Ne, vlastně země. Je to země, co vás při dopadu zabije.) Doufám tedy, že dopad se ještě chvíli nekoná. Asi by to chtělo křídla. Říkali, že to zahrnuje motýly. No nevím, kam se poděli. Uletěli splašeně už na samém začátku nebo teprve vyčkávají na ty nejlepší květy?

Nestíhám, nestačím, ale nepropadám panice, neboť vím, kde mám ručník!

25. května 2011 v 23:29 | Achája Eressiel |  Happiness Is a Warm Gun
Poslední týdny byly neuvěřitelně hektické a jako na houpačce. Neustále bylo o čem psát, ale nebylo kdy. A když bylo kdy, nebyla slova. Času se mi stále nedostává, ale všeobecná situace už se lepší. Doufám, že ještě pár týdnů zůstane výhledově slunečno. Zkusím zmínit rychle všechno důležité, ale jak se znám, stejně to zase bude esej:)


Pikniky v dávných dobách uspěchané přítomnosti

9. května 2011 v 0:09 | Achája Eressiel |  Happiness Is a Warm Gun
Cesty osudu jsou opět nevyzpytatelné, jako už tolikrát. Nebýt Libušína…
Zdá se, že Libušín je příčinou všeho důležitého, co se událo během posledního měsíce a spousty věcí, které se teprve chystají. A nejen pro mne.
Ve středy jsme byly s P. po dlouhé době společně v čajovně, zcela netradičně v pozdější dobu a jiný den. Hrály jsme naši oblíbenou hru, četly si pohádky z Kocourkova a o životě Krišny a snažily se vzpamatovat z náročného výtvarného úkolu. Zcela neplánovaně jsme zůstaly až do pozdního večera a nadšeně naslouchaly komornímu koncertu o dvou violončelech. Úžasné rozjímání a kam se na ten postarší pár hrabe Apocalyptica.
banner azheimer
TOPlist
Eastern Dragon Egg on Dragonadopters
Western Dragon Egg on Dragonadopters

Dark Dragon Egg on Dragonadopters
Strider on Dragonadopters

Western Dragon Egg on Dragonadopters
Dino Egg on DragonadoptersWestern Dragon Egg on Dragonadopters

Plesiodragon Egg on Dragonadopters