Červen 2011

They will know, from the way you’re shining through

28. června 2011 v 11:13 | Achája Eressiel |  Happiness Is a Warm Gun
Tolik a tolik se děje zajímavých věcí a spousta se jich děje i mě. Co jsem se přestěhovala z koleje domů, před 11 dny, pořád někde cestuji a létám v oblacích. Stihla jsem víc než jindy za celý měsíc a ještě jsem se nezastavila na tak dlouho, abych se stihla vypovídat ze svých zážitků. Dnes odpoledne zase frčím pryč a vracím se zítra. Potřebovala bych, aby mé dny měly víc ne 24 hodin a týden víc než 7 dní, obzvláště tento.
Ale pěkně popořadě. Čím začít?

Tvoje duše Jericho a tvoje srdce je Antarktida…

15. června 2011 v 19:23 | Achája Eressiel |  Happiness Is a Warm Gun
Tolik, tolik se toho událo za poslední dobu. Až bych nevěřila, že se to dá stihnout, zvládnout a ve zdraví přežít. A do konce června to bude podobné, jen bez školy. Slavnostně vyhlašuji, že jsem zvládla všechny zkoušky, absolutně nechápu 2 z matematiky, zato trojka z dějin mě krapet rozhodila, ale všechno jedno…Protože huráááá. Mám téměř 4 měsíce prázdnin!:D
Před týdnem se ke mně nastěhovala spolubydlící, což je velice vtipné, protože já se v pátek stěhuji z koleje domů. Opravdu se těším, neboť dlouhodobý pobyt ve městě mě dohání k šílenství. Ale určité výhody města mi budou chybět. Třeba čajovna, ke které se ještě vrátím, nebo blízkost do města vedlejšího…ach.

Křídla

3. června 2011 v 13:05 | Achája Eressiel |  Poetic Tragedy
Po dlouhé době mám chuť přidat jednu starou básničku z hodin češtiny. Můžou jí být tak dva roky a patří k mým oblíbenějším:)

Křídla
Asociace na slova: Kámen, zem, modrý
banner azheimer
TOPlist
Eastern Dragon Egg on Dragonadopters
Western Dragon Egg on Dragonadopters

Dark Dragon Egg on Dragonadopters
Strider on Dragonadopters

Western Dragon Egg on Dragonadopters
Dino Egg on DragonadoptersWestern Dragon Egg on Dragonadopters

Plesiodragon Egg on Dragonadopters